Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak is lehetnek érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak is lehetnek érzései egy lány felé több hónapos beszélgetés után?

Figyelt kérdés
Ha néha mondogatja, hogy hiányzom neki, meg mindig aranyos, a szexről ezalatt az idő alatt sosem beszélt velem, gondolhatja komolyan velem? Ezek ellenére van olyan, hogy napokig nem is keres, nem látom sehol sem, hogy elérhető, de mindig kimagyarázza magát, hogy elfoglalt volt az egyetem, vagy blablabla miatt. Egyszer már nem bírtam tovább, hogy sírok miatta, mert annyira hiányzik, hogy napokig nem keres. Meg is mondtam neki, hogy el tudom képzelni mennyire hiányozhatok neki, ha egész nap még fél perce sincs rám, erre ő azt mondta, hogy tudnom kellene mennyit jelentek neki, szerelmes belém. Nem olyannak ismertem, mint aki dobálózik a szavakkal, de ezt hogy hihetem el neki, ha pár napig felém se néz? Szokott olyan lenni, hogy rengeteget beszélünk egy nap, és amikor hanyagol, mindig ezekre a napokra gondolok és rámjön a sírás. Egyszer még 'leteszteltük' barátnőmmel az ismerkedésünk elején egy kamuprofillal, de elhajtotta a 'csajt', mondván, hogy tudta, hogy belülről ronda és neki nem kellenek k.rv.k. Vagy az a baj, hogy mindig elnézem neki, hogy elhanyagol és természetesnek veszi, hogy csinálhat ilyet? Nem merek neki olyat írni, hogy keressen mást, mert amilyen, még talán komolyan is venné azt a mondatomat, és nem is mondanék, mert ezt leszámítva tényleg szinte 'álompasi', legalábbis számomra. Esetleg csak én vagyok túl hisztis, és sokat várok el, hogy legalább egy nap szánjon rám pár percet, hogy megkérdezzen annyit legalább, hogy hogy vagyok? 18/l 22/f és még nem volt fiúm.
2014. máj. 11. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen,lehet
2014. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem tudok érdemi választ adni de velem is ez van, szóval remélem, valaki ír valami okosat. :)

21l

2014. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úristen... Mi férfiak gépből vagyunk, szóval nem érez irántad semmit. Amúgy honnan tudod, hogy tényleg nem elfoglalt volt-e? Vannak ilyen emberek, akiknek nem kell a napi 1 perces beszélgetés. Még leteszteltétek. Kicsit gondolkodj el magadon.
2014. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Te reagálod túl ezt a helyzetet, kedves kérdező! De abban igazad van, hogy tényleg beszélhetne veled akár fél percig is, de ha valaki elfoglalt, akkor elfoglalt. És azzal nem nagyon jó dobálózni, hogy igen, szerelmes vagyok beléd, stb. ... Velem is volt olyan, hogy nem volt időm arra, hogy beszéljek vele, de akkor is Rá gondoltam! 18/f
2014. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha tudni akarod, be is vallottam a fiúnak, de megbocsájtotta nekem.
2014. máj. 11. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok! Ha tényleg így történt, akkor NE hagyd elmenni! Ha hagynád, akkor utána magadat okolhatnád mindenért!
2014. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi a választ! nem is tudnám elengedni, mert ilyen fiúval még tényleg nem találkoztam, és ez jó értelemben. szóval szerinted annak ellenére is fontos lehetek neki, ha pár napig nem keres? de ilyenkor mit csináljak, hogy ne jöjjön rám a sírás a hiánya miatt? vagy ez simán csak hisztizés? próbáltam már mást csinálni, a hobbimat is, de mindig csak ő jár a fejemben, és hol van vajon, miért nem jutok az eszébe, ezután elpityeredek :(
2014. máj. 11. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hisztis vagy. Mindenkinek van élete. Neked is legyen rajta kívül. Láttam már nem egy kapcsolatot tönkremenni azért, mert az egyik fél legszívesebben magához láncolta volna a másikat. Ebben a kapcsolatban nem neki neki megváltoznia, hanem neked kell elnézőbbnek lenned. Keress hobbit vagy valamit, amivel elfoglalhatod magad. Egyetemistaként teljesen megértem, hogy elfoglalt. Ha nem kamuszakra jár, pláne. Ha akkor, amikor együtt vagytok nincs semmi baj, semmi értelme megkérdőjelezned a szeretetét. Pláne ha még a kamuprofilos dolgon is túllépett. Csak lazulj el picit, ne görcsölj rá a kapcsolatotokra :)
2014. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2 féle levelezés van!


1.) csak szédít

2.) komolyan gondolja


Szerintem ez a 2. kategória (átment a teszten nem?) Én anno 5 hónapig leveleztem egy lánnyal, és nem az én hibámból lett vége. Ő volt a szédítő, én meg a bepalizott, de az egy másik történet. Egy párkapcsolatban komolyabb gondok is vannak, mint pár nap egymás nélkül. Nővéremnek volt olyan időszaka, amikor csak 2 hetente találkoztak, mégis működött. Fontos a bizalom, és ő bebizonyította, hogy kiérdemli. Egyetem mellett nem csoda, hogy nem ér rá minden nap. Légy egy kicsit rugalmasabb, és nem lesz gond!

2014. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megpróbálok kevésbé hisztis lenni! de annak ellenére is ugyanígy gondoljátok, hogy nem csak szédít, ha azt mondom, 5 hónap alatt még nem találkoztunk személyesen? Kb 1,5 órára lakunk egymástól, de mindkettőnk hibája miatt is volt. Én hívtam, hogy jöjjön, mondott minden szépet, hogy velem akar tölteni akár egy egész napot, erre nem jött el, azt is az elfoglaltságára fogta. mondtam neki, hogy elmegyek én, de amikor tudok menni a városába, vagy nem tudom időben elérni, vagy már más programja van. megbeszéltük, hogy most pénteken találkoztunk volna, én előző nap tudtam neki szólni, hogy egy nappal később találkozzunk, mert akkor tudok menni, neki meg akkorra programja volt a barátaival. csütörtök óta nem is jelentkezett, pedig akkor megígérte, hogy lemondja a barátait és velem fog inkább találkozni, erre semmi. azt is ígérgeti, hogy majd az első találkozásunk után minden hétvégén együtt leszünk. na kíváncsi leszek én arra, ha már most is inkább a haverjait választotta..
2014. máj. 11. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!