Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó francért kell ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó francért kell ezt kapnom? Miért kell ezt átélnem?!

Figyelt kérdés

volt egy barátnőm aki egy hisztois pitsaaaaaa volt és követelőző,votl állandóan ezért kidobtam mert amúgy is egy másik lányba vagypk szerelmes reménytelenl.

ma elmentem bulizni erre odajött aztán könyöergött h fogadjam vissza de nemet mondtam.. elkezdett sírni mire én haza akarta jönni de ahiygy kijöttem a helyről ketten jöttek rám és megvertek. kvára fáj és kezd látszani a fejenmen. és mindezt amiatt a lány miatt akinek egyébként semmi rosszat nem akaratam okoznu....

miért kell fplyton ezt kapnom? nem először küldenek rém verőkanokat.. komolyanmár úristen.

segítsen vki!


hibákért bocs van bennem pia


2014. máj. 12. 03:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
még jsgszi se válaol ez itt mar a vég itt gyakorin os
2014. máj. 12. 04:06
 2/21 anonim ***** válasza:
Jobbulást tesó!
2014. máj. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
hát kösz9nöm :9
2014. máj. 12. 04:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok, ha nagyon muszáj de az a helyzet nem igazán tudok mit. Ez már eléggé a "no comment" kategória.

Elsőre az jut eszembe, hogy ez már nem lehet véletlen, mintha bevonzanád ezeket a csajokat.


1. Volt az idősebb exed aki azt akarta, hogy feladd érte az életed aztán megveretett.

2. Majd jött az egyéjszakás csaj aki rád uszította az öregasszonyokat miután közölted vele, hogy többet nem akartál

3. Végül most egy újabb őrült csak aki újfent összeveret mert nem lehetsz az övé.


Szerintem itt tanács már nem tud segíteni. Vagy termelsz valami speciális feromont amitől ellenállhatatlan leszel a HP-k körében vagy pedig ezek a lányok keltik fel jobban a figyelmed.

Szerintem itt lenne az ideje elkezdeni valamilyen küzdősportra járnod és ezt nem rosszindulatból mondom. 3 ilyen csaj zsinórban nem lehet véletlen. (és akkor ugye ott van az elmebeteg (ex)haverod is).


Még én is csak hülye, döntésképtelen lányokkal találkozom, őrültekkel nem.

2014. máj. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

errefel csak ilyne lányokó vannak!ű

köszi a választ sokat jelentet h próábélsz segtíeni

2014. máj. 12. 04:18
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez még mindig az a pitsa?

Hát most komolyan,este ne menj el otthonról ha ez van.

2014. máj. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mmint melsiyk? mr én magam ne tudom követni annyu volt :ddddd
2014. máj. 12. 04:21
 8/21 A kérdező kommentje:
minjart hívim a kibazsott mentőt
2014. máj. 12. 04:22
 9/21 anonim ***** válasza:
semmi megoldottam,nagyon elkalapáltak?
2014. máj. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

hoigy oldottad? én si akaorm

ja nagyon..

2014. máj. 12. 04:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!