Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francert kell itt mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francert kell itt mindig sirankozni?

Figyelt kérdés

Valaki mondja mar el hogy miert?!

Itt gyakori kerdeseken az osszes csaj csak sirankozik es picsog

Mi az ertelme ennek?

Mitol lesz jobb nekik??

17/F


2013. máj. 10. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már megint általánosítunk és provokálunk?

Különben a pasik sem különbek, a kérdezők legalább fele nyüsszög.

2013. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd egy kocsmában, hogy "ide mindenki inni jár?"


Ez egy ilyen oldal, aki boldog, normális, minden happy, értelemszerűen nem jár ide siránkozni. De mivel csak azt látod, aki idejár, ezért ez van. Ez egy ilyen oldal :)

2013. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

idejöttél siránkozni, hogy mindig siránkoznak a lányok?

milyen eredeti

2013. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azt ajánlom nézzél körbe itt a témában, a kérdések felét "ronda" pasik teszik fel, hogy "nekik tényleg sose lesz csajuk?" ,stb... nem csak a lányok "picsognak" :)) -.-
2013. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én eddig csak "férfitársak" "miértnincsnőmmindribi" kérdéseivel találkoztam. Bár szerintem te csak provokálni akarsz.
2013. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipikusan provokáló kérdés, kérdező felkel és első elkeseredésében bebüfög egy ilyen kérdést, aztán elmegy vécére.

Hogy milyen változást vár ettől az életében, azt nem tudom.

2013. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na tessék. Ez úgyszintén provokáló mint néhánnyal lentebb, még sincs törölve...Érdekes...
2013. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!