Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kupak.hu oldalon talált már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kupak.hu oldalon talált már valaki szexpartnert szimpátia alapján?

Figyelt kérdés
Esetleg vanank még ilyesmi oldalak, ahol nem fizetős lányok vannak fent, hanem szimpátia alapján létrejövő szexkapcsolatok?
2014. máj. 12. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Társkeresőn 70% az embereknek csak szexkapcsolatot keres.
2014. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Es a tarskeresok legalabb 70%-a ferfi.
2014. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nem kimondottan társkereső, hanem szexkapcsolat-kereső szimpátia alapján, szóval nem fizetős ribik vannak rajta, hanem átlag-emberek, akik csak egy szextársat keresnek.

Valaki használta már?

2014. máj. 31. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, de talán nem meglepő a kérdés. " talált e valaki partnert a kupak.hu oldalán" Ehhez a kérdéshez csak csatlakozni tudok. Különösen Várpalota környékén.
2014. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez pl. egy tök jó oldal volt, míg el nem cseszték az Adminok. Bár én csak szórakozásra használtam, ugyanis 40 alatt nem találsz olyan csajt, ha keresel akkor se, aki ne lenne kamus.
2014. nov. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kan buli van ott is ..mint minden ilyen jellegu tkeresokon..6-7szer annyi a pasi mint a no..a kobor numerak esetleges sikere vonza oda a pasi sokasagat..normalis csinos laza kapcsolatot netan flortot kereso no nemigen van! ha latsz is kepen ilyet..az is lehet hogy b..uzi..hogy a privat kepeidet kicsalja..es arra recskazzon..mindenfele aberralt sopredek fellelheto ott..elobb lesz nagy nyeremenyed mint ott te egy csini normalis csajszit talalj..nem ajanlom az ilyen szexpartner kereso oldalakat mert pasidomping van az ilyeneket..rengeteg pasit odavonz..inkabb elobe szorakozo helyen 100szor tobb eselyed van es latod szemtol szembe az illetot..nincs kamu vagy zsakbamacska.
2014. dec. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Előttem szólóhoz jegyezném meg: a szórakozóhelyeken régen és úgy tudom ma is a nők magukkal vannak elfoglalva.

A pasiknál a legnagyobb baj ha szerencsétlenek mind anyagi és egyéb módon is. A Nők annyira tudják bizonygatni, hogy nem számít az anyagi, de akkor hol vannak amikor éppen szabadok? Ők még nagyobb szerencsétlenek mint mi pasik, mert mi legalább vállalni merjük vágyainkat.

2015. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én írtam kb 5-6 párnak egy néhány nőnek is, de azt volt a válasz, hogy hetero férfit nem keresnek. Vagy: anyagi támogatást vár el. Én kb 1,5 hónap után feladtam. Bocsi, hogy ezt leírom, de én azt látom itt, hogy azért nem működik ez sem és sok más dolog sem, mert ezek magyarok. Az USA-ban és sok nyugati városban sokkal könnyebb elérned bármit! Nyitottabbak az emberek és nem annyira a pénz dominál mint itt.
2019. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem. írtam kb 3-4 párnak -akik férfit kerestek, de sose árulják el az elutasítás okát sem. magányos nők sem adtak korrekt választ, miért nem feleltem meg. igazából az a baj, hogy majmoljuk az a nyugati szabados nemi kultúrát, amiben ők már 50-60 éve benne vannak, és itt még mindig inkább a pénz dominál. Az USA-ban is és németben is, vagy a hollandok, dánok lazábbra veszik ezt. Én már töröltem is magam, arról is, + még 2 hasonló oldalról-semmi értelme órákat eltölteni ott.
2019. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem! Van pár prosti a többi meg annyira válogat, hogy nem i s talál partnert.
2019. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!