Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki a külseje miatt eleve esélytelen a lányoknál párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
20 éves,190 magas,vékony testalkatú fiú vagyok,az arcomról nem tudok mit mondani,valószínűleg csúnya,sosem volt még barátnőm.bár ebben biztos szerepet játszik a testalkatom is.
2014. máj. 12. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

A nőknek egy szavuk sem igaz... :-)


Állítólag ők teli vannak érzelemmel és nem is számít nekik a külső annyira, mint egy fiúnak... :-)


Ez a legnagyobb hazugság az életben! :-)


(mellesleg szeretik a magas fiúkat, ha tudsz bunkó is lenni, akkor be is nedvesednek :-))

2014. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem így van:) Nekem úgy nem tetszik meg valaki ha nem ismerem:)

Ne várd,hogy a lány az öledbe hulljon.

2014. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Youknowwho ***** válasza:
Ugyanmár! Elkésve nem vagy úgyis sikerül majd
2014. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, több ilyet ismerek.
2014. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, pl nálam a kövér emberek alapból ki vannak zárva, aztán ha valakinek nem tetszik az arca akkor is esélytelen, aztán itt szokott pampogni a sok gyakori nethuszár hogy a lányok csak a külsőre mennek stb. de szerintem az a normális ha az embereknek vannak elvárásai, elvárom hogy ha már járok valakivel akkor tetsszen, és igen, egyszer olyan is előfordult velem az életembe hogy félre tettem a külsőséget és belső alapján kezdtem járni valakivel... megbántam! Nem tudom hogy nézhetsz ki, de a felhasználóneved alapján nálad nem csak a külsőddel lehetnek gondok
2014. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. De ez a fiúknál is így van. Ha nekem egy csaj nem tetszik akkor az elején bukott az egész.
2014. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de minden lánynál?
2014. máj. 12. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2014. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:
Nem, nincs... Szóval ezzel ne nyugtasd magad!!! Keress más kifogást!!! dabumm... tccc...
2014. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!