Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Szerintetek is ribizli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek is ribizli az a csaj aki lefekszik egy fotóssal az ingyenes fotózásért és képekért?

Figyelt kérdés

Van egy fotós ismerősöm vagy nem is tudom minek nevezzem, aki fűzöget hogy csinál rólam ingyenes fotózást (természetesen akt fotózást) hogyha utána megdughat és arról is csinálhat képet.

Én ezt lány létemre felháborítónak tartom.

Mondtam neki, hogy kösz nem, nem k*rváskodom. Erre azt mondta hogy ez nem k*rváskodást... Dehogynem! Kiteszem a lábam utána rögtön azt mondaná mindegyik pasi hogy "Na ma is megdugtam egy r*bancot!"

Szerintetek is elfogadhatatlan ez a szituáció (mármint a fotós)?


2014. máj. 12. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen, szerintem is az. Az én értékrendembe ez nem férne bele, egyik oldalról se. Velem is előfordult, hogy egy orvostanhallgató csajszi természetben akart fizetni egy melóért... az ilyet véletlenül se vállalom be.


De a mellékelt ábra alapján sokaknak belefér :D


23F

2014. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez szánalmas. Nem találok szavakat.
2014. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tartanálak r.bancnak ezért. Ha jól esik, tedd meg szerintem, nincs ezzel baj egyáltalán. Egyébként bejön az ismerősöd?
2014. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
nem profi fotós és ribiség belemenni
2014. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha az a motivációja a fotóssal történő dugásnak, hogy ingyen legyen a fotózás, akkor ez prostitúció.

Ha azért dug a hölgy a fotóssal, mert tetszik neki, akkor nem qrváskodás. Persze így, hogy ismert tény már a fotózás ingyenessége dugás esetén, már lehetetlen bizonyítani a második esetet.

2014. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinál rólad aktokat, ha megdughat? De kedves... Én ezek után lehet szóba se állnék vele, még akkor se ha tetszik...

Ha annyira akarsz aktot, inkább írj nekem, én is fotózok, nő vagyok, és hetero :) (mondjuk ilyet még nem csináltam :D)

2014. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég sok magát profiként beállító nagydumás gyökér próbálja magáról elhitetni, hogy profi fotós, részben azért, hogy aztán ilyesmire használja fel ezt a róla kialakult képet.


Engem is sokszor megkérdeznek a haverjaim egy-egy akt vagy portréfotózás után, hogy "Na, és volt valami?!". Nem. Nem volt. Egyrészt ez egy munka, ami megköveteli, hogy száz százalékig ott legyél fejben, még akkor is ha egy sima "felöltözött" portréról van szó. Másrészt pedig a ruha nagyon nagy segítség. Egy akt fotózáson, ahol nincs a ruha, ott nincs mivel eltakarni azt ami kevésbé előnyös és kihangsúlyozni azt ami inkább előnyös a modellen, tehát a fotózás szögének, az objektív gyújtótávolságának, kiválasztásával, a helyes expozíciós beállítások használatával, fényekkel, árnyékokkal kell megtenned ugyanezt. Aki egy kicsit is komolyan veszi, az ilyenkor elfelejti, hogy ott egy kívánatos ellenkező nemű illető ácsorog egy szál semmiben, aztán amikor a képfeldolgozási folyamat a retushoz ér és 600%-ra nagyítva minden egyes porcikáját végignézed, összesen kb. 80 képen mire minden hibát eltüntetsz, a kedved is elmegy tőle. :)

2014. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!