Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem kidobott és most teljesen ki van rám akadva, hogy 2 hónappal később mással járok. Fiúk, ez szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Eleve nem is értem, mit törődik velem, ha állítólag nem szeretett, a barátaival üzenget nekem, pedig már nem 18 éves. Meg kellett volna tartanom a gyászévet? Egyébként kiborultam azon, hogy szakítottunk, ezt tudta is, gyorsan felszedett valami csajt, úgyhogy duplán nem értem.

2014. jan. 29. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mit mondani, szerencsés vagy, hogy megszabadultál tőle.
2014. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy vége lett. Pasizz nyugodtan:)
2014. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hagyd már! ne hallgasd a süketelését, és törődj magaddal!

Kösz.


Nem nem jogos, se a lányok, se a fiúk szerint.

2014. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
gondolom annak örülne, ha még mindig megtörve könyörögnél neki, hogy fogadjon vissza. Küldd e az anyjába a gyökeret és a hírvivő haverját is. Legyél minél boldogabb, akkor fogja igazán enni a fene.
2014. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Örülj, hogy megszabadultál ettől az önző, egoista baromtól.
2014. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fiúk hülyék :D

Exem kidobott, hogy felszedhessen egy csajt. Sajnos a csaj hamar kidobta, én viszont összejöttem mással és azóta is dúl a szerelem.

Most az exem utál és folyton a sors igazságtalanságán sír :D

2014. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó én is pont így vagyok :) Szerintem sem normális hogy minket okol a saját hülyeséget miatt. Így járt :-D Pont hogy így igazságos. Ő vajon hogy máshogy gondolta? Az az igazság neki is gondolom ami számára jó. Csak ez nem igy működik.
2014. jan. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jogos, hogy ki van akadva és ne is törődj vele csak sérti az egoját és irigy meg féltékeny. Visszakapta amit neked adott. Az élet igazságos. Az én exem szakítás napján összejött egy csajjal. Na ez számomra is elég bántó volt persze nem mutattam ő meg ezen volt kibukva. Gondolom tetszett volna ha látványosan szenvedek de ehelyett olyan boldog voltam mint még soha. Majd szétvetette a düh. Ez megerősített a döntésem helyességében. Milyen primitív bunkó aki szakítás után még direkt fájdalmat akar okozni a másiknak??
2014. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!