Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ha visszautasíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha visszautasítotok egy lányt/nőt, minden esetben megindokoljátok a döntéseteket?

Figyelt kérdés
Amikor nem, miért nem?
2014. máj. 12. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
de én megmondtam neki hogy azért nem mert szőrös a hónalja
2014. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, szerintem így tiszta
2014. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor mondom meg az indokot ha megkérdi
2014. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig megindokoltam
2014. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem "csak" egyszer utasitott vissza egy fiu (tobbszor/ mas valakinel nem is probalkoztam es nem is fogok), de az indokolt volt
2014. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én mindig megindoklom. ráadásul nem hazudozok, meg mindenféle idétlen és átlátszó kifogást találok ki, hanem mindig az igazat mondom. még akkor is ha fáj neki. így legalább tudja, hogy milyen téren kell fejlődnie, vagy változnia.
2014. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

Mivel engem is rohadtul zavar, ha valamire nem kapok magyarázatot, természetes igényem hogy magam is megindokoljam, amit én teszek.

24f

2014. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megindokolnám persze,mert fordított esetben is ezt várnám el,hogy legalább tudjam a miértjét.Azonban én még soha nem utasítottam vissza senkit,mert nem is szoktak nálam egyáltalán semmilyen szinten kezdeményezni sem...
2014. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:
37%
Ez nem önkormányzati határozat, hogy indokolni kelljen, a "nem" és a "nem, mert...blablabla..." közt nincs különbség, csak a blablabla...
2014. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert elég, ha egy megfelelő tekintetet vetek rá, és abból már tudja, hogy nem kell, anélkül hogy egy szót is szólnék hozzá.
2014. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!