Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha emiatt képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha emiatt képtelen vagyok hozzászólni a legjobb fiú barátomhoz?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé 2 éve, nagyon. Olyan szinten, hogy egyfolytában rá gondolok. A haverom szerint ha kell nekem, akkor gyorsan csapjak le rá, mert nem szokott sokáig egyedülálló lenni (elég kapós). Így hát elhatároztam, hogy végre teszek valamit, de egyszerűen sosem sikerült. Egyszerűen féltem tőle, a válaszától, attól, hogy elveszítem, hogy csalódok, stb. Olyasmiktől is féltem, hogy ha esetleg igent mondana, túl jó lenne nekem, nem tudnám kielégíteni sem, meg ilyenek.. Tudom, hülyeség, de ez van. És most összejött egy csajjal, és már épphogy elmondtam volna és késő lett. Borzalmas érzés. Azóta ha szól hozzám nehéz válaszolni neki, mert fáj. Belegondoltam, hogy mennyire közel voltam ahhoz, hogy változtassak, és most piszkodul fáj. Annyira szeretem, annyira csodálatos, okos, intelligens, humoros, szexi, a teste gyönyörű, az arca csúcs, a szemei ámulatba ejtően kékek, sportos, őszinte, TÖKÉLETES. Borzalmas ez az érzés, hogy sosem lehet az enyém. Mostmár főleg nem. Hogyan lehet ezt az érzést eltüntetni? Volt már nektek ilyen? Hogyan bánhatnék vele megint barátként? :( 18L
2014. máj. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda és mond el neki hogy mit érzel..
2014. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb amit az első mond :)
2014. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha ennyire szereted biztos nem fog elmúlni ez az érzés. Szerintem mondd el neki minél hamarabb. Gondolom nagyon szar attól félni hogy nemet mond de lehet hogy igent mond. És ha tényleg ennyire tökéletes akkor lehet hogy egy ilyen butaság miatt a NAGY ŐT veszíted el.
2014. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De van barátnője már. :/ Úristen, én egyre jobban oda vagyok érte napról napra, és neki erről sejtése sincs.. Hihetetlen.
2014. máj. 12. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg tudlak érteni. Én is ugyanezen megyek át már lassan három éve. Csak nálam annyi a bökkenő, hogy Ő tudja, hogy szerelmes vagyok belé de közben van baratnője... De nem olyan rossz a helyzet mivel jó barátok vagyunk most is és megigérte, hogy nem mondja el senkinek :) . És nekem egyenlőre annyi is bőven elég, hogy nem veszítettem el ŐT (mint barátomat). És én őrülök neki ha boldog. :)
2014. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire szörnyen szenvedsz tőle és még nagyon friss a kapcsolata akkor előbb körbeszaglásznék hogy mennyire gondolja komolyan a lánnyal, de valahogy el kellene neki mondani, talán még most, és nem hetek, hónapok múlva.
2014. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha legjobb barátok vagytok,az már jó,mert ezek szerint bírja a személyiségedet,és jól kijöttök. Amit leírtál,abból nekem az jött le,hogy ez a srác gyakran váltogatja a barátnőit, lehet,hogy velük nem is jön ki olyan jól,mint veled! Ha majd elmúlik a mostani szerelme az új lány iránt,szerintem azután próbálkozz,ne most,azzal talán csak összezavarnád,hiszen ő most szerelmes. Szerintem legyél mint mindig most is a legjobb barátja,segítsd őt,dumáljatok,és ha eljön a megfelelő pillanat,akkor lépj,és ő is rá fog eszmélni hogy "Jééé itt van a legjobb barátnőm,akire mindig is számíthattam,és miért is ne járnánk?" :)
2015. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dead_angel16 válasza:
Ez nem szerelem hanem fellángolás..:)
2016. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!