Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret viszont senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret viszont senki?

Figyelt kérdés
Akikért én odavagyok azok sosem szeretnek viszont..:(
2014. máj. 12. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban.
2014. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok ezzel. 18/f
2014. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt mindenki szeret.
2014. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

És szerinted erre a kérdésre fogsz normális választ kapni? Vagy csak azért írtál ide, hogy sajnáltasd magad? Vagy esetleg hátha megszán valaki és kapsz egy privit??


Nemáááár. Én is tök régóta szingli vagyok, kapcsolatok terén is értek már csalódások, és elég sokszor akartam olyasvalakit, aki engem nem. Mégsem sajnáltatom magam. Minden okkal történik. Keress valami hobbit, szard le a pár keresést, és hopp, már csak azt veszed észre, hogy rádtalál.. De amíg ezen görcsölsz nem fogsz sikerrel járni.

2014. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
játszál gta4-el ott szeretnek a barátok :P
2014. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretlek <3
2014. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Wowon add ki magad csajnak,es problem solved ;)
2014. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez sajnos altalaban igy van kiveve ha szerencsed van es szeret de ezek szerint nem tul kell rajta lepni enyi tudom hogy nem konnyu de mindig keresni kell a negativ dolgokat abban h epp ki tetszik es aztan ha mar tul sok gyult ossze kezd eleged lenni belole igdegesiteni fog es majd lesz mas egy uj esely aki szeretni fog ;)
2014. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
áááááramoljon a szeretet! Csendüljön fel a lelkek dala!
2014. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
áááámen
2014. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!