Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul egy terhessegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerul egy terhessegi teszt pontosan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 500Ft-tól a csillagos égig. Sok fajta van de nem olyan drágák.
2014. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
500 körül is van, én 700 körül szoktam 2db-osat venni, ha úgy alakul, hogy kell, de láttam már 3000-ért is, de alig tud többet valamivel... a lényegüket tekintve nincs különbség, csak a márkájuk, és hogy papírcsík vagy pen, le kell pisilni, rá kell cseppenteni, vagy egy kis pohárkába kell állítani. Van digitális vagy mi a szösz, ami a terhesség korát is megsaccolja, de szerintem az teljesen felesleges..
2014. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eBay-en én 14 forintért vettem darabját 100-as csomagban.
2014. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinek van szüksége 100 terhességi tesztre?


Vagy amúgy biztos ami biztos alapon?



Egyébképt a párszáz forintos teszt is teljesen biztonságos...

2014. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!