Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme tesztet csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Februárban vesztettem el a szüzességem,védekeztünk rendesen óvszerrel! Március elején Megjött normálisan.Április elején viszont,pecsételő vérzésem volt,eredetileg 8-án kellett volna megjönnie,de tegnap jött meg.Alapból hétfőn,azaz holnap akartam terhességi tesztet csinálni.Szerintetek csináljak,vagy kizárható a terhesség? Meg lehet,hogy most is csak azért késett 4 napot,mert stresszeltem,hogy miért nem jön meg.A pecsételő vérzésem meg lehetett azért is talán,mert előtte antibiotikumot szedtem,mert nagyon megfáztam.

2014. ápr. 13. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha megjött, akkor minek akarsz tesztet csinálni? Korodat inkább meg sem kérdezem...
2014. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért,mert voltak barnás-véres folyásaim,ami lehetne terhesség jele is.
2014. ápr. 13. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már március elején megjött RENDESEN, akkor mit oszt vagy szoroz az áprilisi pecsételés + aztán meg is jött! Gondolkozz már kicsit logikusan! :)
2014. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megjött, akkor minek akarsz tesztet csinálni?"


“Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:


a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor


Keress rá,van olyan, hogy a terhesség elején még van vérzés.

2014. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet, hogy megnyugodjál.
2014. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!