Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4-5 napot késik a menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyapjas Petra kérdése:

4-5 napot késik a menstruációm, ha baba lenne akkor azt már kimutatná a teszt? és melyik a legbiztosabb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, már kimutatná (kivéve, ha a szokásosnál sokkal később volt az ovulációd a cikluson belül)


Ha valaki viszonylag korán tesztel, akkor reggeli, első vizeletből nagyobb eséllyel mutatja ki a teszt.

2014. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De sötét vagy. -.-"

Igen kimutatná.

2014. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aktus utáni 14.napon mutatja ki.Ha 5napja szexeltél,azt még nem fogja kimutatni.


Minden teszt ugyanolyan,reggeli vizeletből kell csinálni.

2014. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4-5 nap nem a világvége...rengeteg mindentől függ, időjárástól, elmúló vagy kialakuló betegségtől stb.

de ha bizonytalan vagy, csinálj tesztet, bár én még várnék azért

ha nem rendszeresen késik, akkor nincs baj...ha igen, akkor se elsőként gyanakodnék babára, fertőzés is okozhatja

2014. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En 6 es fel hetes kismama vagyok,aprilis vegen hasonlo cipoben jartam...kesett a mensim.. de csak egy het utan mertem megvenni a tesztet..Allitolag a mai modern terhessegi tesztek nagyon erzekenyek,es az elmaradt menstruacio napjatol kezdve pontos eredmenyt adnak.. Elotte nem erdemes megnezni.En ugy gondolom hogy varj 1-2 napot,aztan gyorsba vegyel egy tesztet,ha meg sem jonne meg a mensid.Az elmaradt vagy kesett menstruacionak sok oka lehet.. lehet sokat stresszelsz,vagy picit a hormonjaid "felborultak".. A tutti es fix ha megsincs meg a mensid 7 napig akkor teszt,akkor mar biztosabn kimutatja hogy terhes vagy vagy sem.Sok sikert!

2014. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!