Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hányadik randin csókolóztatok?

Figyelt kérdés
Itt egy "full hagyományos" randira gondolok, ismerkedős. Nyilván sok mindentől függ, de olvastam sok helyen, hogy lányt megvárakoztatni nem szabad ;)
2014. máj. 13. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
általában 2. vagy 3. randin.
2014. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőn még korai, hacsak nem látod a lányon hogy epekedve várja, de a második/harmadikon már illik, neked kell érezni hogy haladtok
2014. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem régóta ismerjük egymást, az első találkozó megvolt, tipikusan csak magunkról beszéltünk én nem éreztem ugy hogy kellene, szerintem itt dönti el az ember elsőként, hogy tetszik e amit lát, a kisugárzása, meg ugye mennyire értelmes, mert a facebook sok mindent elrejt. :)
2014. máj. 13. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos én a legelső randin átöleltem a nőt...

A másodikon már a popsiját is megfogtam...

A harmadikon már megcsókoltam...


De ugye minden szituáció függő, hiszen attól függ milyen sűrűn tudtok találkozni, az is dob az egészen, ha tiltanak a másiktól, tehát titkos randi, stb... :-)


(mellesleg mi már ismertük egymást, mielőtt sor került volna az első randira is)

2014. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagy 3., de attól is függ, hogy milyen gyakran tudtok elmenni randizni, mert ha heteket kell várni randik között, akkor érdemes minél hamarabb, főleg ha megvan az összhang és nem teljesen vadidegen, akkor akár az elsőn is.
2014. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" olvastam"


Na ezt sosem fogod könyvből megtanulni.

2014. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt olvastam, hogy mikor "illik", hanem azt olvastam hogy fordítva már nem megy a dolog, ha egy csávó várakoztatja meg a csajszit ;) Lehet hülyén fogalmaztam. :)
2014. máj. 13. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
ha bejön a pasi, akkor az elsőn, ha nem, akkor reménytelen 23L
2014. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!