Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akiről azt hittem sokáig, hogy tetszik, de sosem voltam benne teljesen biztos. Nemrég a barátnőm mondta, hogy Facebook-on elkérte tőle az én Skype nevem. Ekkor gyorsabban kezdett verni a szívem, és bizsergést éreztem a mellkasomban. Végül kiderült, hogy csak a csoportos házidolgozat miatt akart velem beszélni. Aztán ott van egy másik fiú, aki nagyon helyes, és (fura, de) már 2-szer álmodtam vele. Nem tudom, hogy mit érzek... Egyáltalán érzek valamit?

2014. máj. 13. 18:04
 1/6 A kérdező kommentje:
* Kis javítás: A fiú kérte el a barátnőmtől a Skype nevem.
2014. máj. 13. 18:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerelem. Tetszenek :)
2014. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Persze még várom mások véleményét is!

2014. máj. 13. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy :D <3 Csak szimplán tetszenek, nem vagy szerelmes :) amúgy hasonlít ehhez az érzéshez, csak sokkkkkal erősebb, ha szerelmes vagy és egyéb érzelmek is lejátszódnak benned.
2014. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak tetszenek. :) A szerelem kicsit bonyolultabb annál, amit most érzel, ha az leszel, fel sem merül benned a kérdés, tudni fogod. :)
2014. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Rendben. Akkor majd valamikor csak rámtalál!:)

2014. máj. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!