Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha szerelmes hangulat tör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha szerelmes hangulat tör rám, nagyon zavar ez; hogyan tudnám végleg ezt elfolytani?

Figyelt kérdés

23éves srác vagyok, picit érzelmesebb (főleg párkapcsolati szempontból) amit már valamennyire el tudtam folytani, csak sajnos időnként rám tö szerelmes front.

Kicsit lökött és töketlen személyiségként nem igazán van esélyem a lányoknál, max csak haverként fogadnak el. Meg én sem vagyok azon hogy barátnőm legyen. (nem akarom hogy amég én szeretgetném, kitartanék mellette, az meg szépen lelépjen valami macsóval. meg amúgy sem tudnék megfelelni az összes elvárásaiknak).


Bocsi hogy kicsit fárasztó a kérdésem, de hátha valaki tud valami szerelem/nő ellenes gyógymódot.

Mindenkinek megy a zöld kezecske.


2014. máj. 10. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én is szoktam hasonlóan érezni de aztán kiverem és elszállnak az ilyesféle gondolataim
2014. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

FoJtani!


de... akkor te nem akarsz egyaltalan not? Marmint azert nem nozol, mert elhoppolnak? Ne vegyel kocsit, mert ugyis osszetorik:D kb ilyen amit irtal


en azt mindkm ne fojtsd el, csak ne nyalazz tul, es kezdj el csajozni... semmi ertelme a sajat szemelyiseged takargatasanak es a felelmeid korlatainak messziroo elkerulesenek...

2014. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz a hozzaallasod. Normalis csaj, ha szeretgetik, kitartanak mellette, torodnek vele, nem fog lelepni. Ja, es nem is kell megfelelni minden elvarasnak, aki szeret, az a hibaiddal egyutt fogad el.
2014. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyenek hobbijaid és barátaid. ( Az elfojtani szót pontos j-vel írják.)
2014. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Recska nem igazán hat ellene, nekem legalább is nem:)


Jó hasonlat ez az autós dolog, pedig az már van, azon nem paráztam anyit: hogy meg vegyem e, mi lesz ha össze törik.

Nyálazni szerencsére nem szoktam, annyira nem vagyok puding:), de csajozáshoz nehezen tudom össze szedni a bátorságom.

2014. máj. 10. 16:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor nyomasd neten:D oda azert nem kell annyi batorsag, de tapasztalatot, vagy otleteket ott is gyujthetsz:) de ne fbon, es foleg ne itt...

ha nyimsz valamimomline jatekot akkor akar aznis jo, vagy chat vagy ilyesmi:D nem kell omklyan venni, nem eleted parjat keresed, csak amolyan flortok, beszelgetesek, akarmik, amik kozelebb hozzak a fejedben a noi nemet a "nem eletidegen" kategoriahoz;D

2014. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elmész egy pszichiáterhez, elmondod neki, hogy depressziós vagy és kapsz antidepresszánst. Garantáltan nem lesznek ilyen problémáid, de még recskáznod sem kell.


Ha pedig inkább barátnőt szeretnél, akkor pedig menj el egy pszichológushoz (tudod, ő a bölcsész) és beszélgess vele. Majd rávilágít a sikertelenséged okára és kedvet fogsz kapni a csajozáshoz is (és sikeres is leszel).

2014. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi szukseg agykurkaszokra, azert a Kerdeuomnem tul veszes....

pszichiater meg baaaaah, nemhiszem, hogy raallni a drogfogyasztasra jo otlet...

2014. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 8:

A tanács az tanács. Szerelmet nem fog érezni amíg azokat a szarokat szedi és a műszer sem fog akadékoskodni... (de ez persze nem komoly tanács)


A pszichológus viszont szerintem akkor is jó ötlet. Én is jártam és rengeteget segített. Rájöttem arra, hogy miért nem tudok például barátnőt "szerezni". Pár hónap után lett is egy kapcsolatom.

2014. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Van pár hobbim (biciglizés, kertészkedés, pálinka főzés) ezek sokat segítenek elterelni a figyelmem, de van amikor ezek sem segítenek.

Ez az anti depresszáns viszont érdekelne.

2014. máj. 11. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!