Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák szerelem? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem? Többi lent

Figyelt kérdés

Jött egy tanár az iskolánkba... Fiatal jòképű. Eleinte nem vett észre aztán jòba lettünk én lettem a jobbkeze (ne értsétek férre) A tanár elment :

(((( szerintetek hogy fejtsem el mert nem akarom es nem tudom elfelejteni szeretem...??? :'( Minden nap nezem a kepeit es ra gondolok szinte mindig vele almodok.... mit tanàcsoltok? :) L



2014. máj. 13. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fiatal, biztos fent van valami közösségi oldalon. Lépj vele kapcsolatba.
2014. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ez ciki. felejtsd el.
2014. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha fiatal, biztos fent van valami közösségi oldalon. Lépj vele kapcsolatba.
2014. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mar miert lenne ciki.. tehetek en rola hogy beleszerettem mert olyan kedves es aranyos volt velem sokat bokolt stb...
2014. máj. 13. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 13 ő 29
2014. jún. 22. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:
a tanár nem menne bele ilyenbe. Ha igen az nagyon nagy baj. Nyáron elfelejted,az lesz neked a jó. Van még 100 ezer jó pasi, aki téged vár:)
2014. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom :( de nem tudom ellfelejteni, miért van az, h szinte mindig vele álmodok?
2014. jún. 23. 21:44
 9/9 anonim válasza:
Én is 14 évesen bele szerettem az informatika tanáromba. Szeptemberbe jött a suliba, októberbe felvettem vele (akkor még msn-en) a kapcsolatot, nagyon sokat beszélgettünk. Folyton... AZtán smsek is mentek és telefon is közben. November 4-én megcsókolt és azóta már most nov.4-én lesz 5 éve hogy együtt vagyunk. :) ő 24 volt akkor..most már 30 lesz én pedig 20. :) Sok sikert! :)
2014. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!