Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is elítélendő, ha egy csaj pénzre hajt, ha szegény volt régen?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerős csajt sosem kedveltem, mert nagyon felvágós, mindenkit kihasznál, és nagyon a pénzre megy.

Nemrég tudtam meg, hogy amikor született, az anyukája még tinédzser volt, egyedül nevelte, és nagyon szegények voltak.

Ebből (is) adódóan vadászik gazdagabbnál gazdagabb pasikra nem kevés sikerrel.


Így is elítélendő vagy így már kevésbé?


2014. máj. 13. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elítélendő? Sohasem az. Csupán lenézendő, hogy önerejéből nem képes pénzt szerezni csak mások lenyúlásával megy.
2014. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akkor is. én is voltam nagyon szegény gyerek még sem lettem pénzsóvár


ettől még ribi, főleg hogy nem munkával akar pénzhez jutni. nincs mire felvágnia

2014. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten igen.

Ez azt jelenti h a könnyebbik utat választja.

Ugyanazt az eltartott cicababát formálja meg ugyanazt az ingyenélő ri--bancot mint aki nem volt szegény. Sőt senkit nem fog érdekelni hogy előtte az volt.

2014. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éppen ettől lehetne annyi empátiája, hogy ne használjon ki másokat.
2014. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is. Megélhetési kapcsolat, érdekkapcsolat = gusztustalan.
2014. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!