Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mondott már az az ember, aki a legtöbbet jelenti számotokra, amit nehezen bírtatok feldolgozni, mert annyira fájt? Először el sem akartátok hinni, hogy ezt ő mondja?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Nem kellemes érzés. És nagyon mély sebet tud hagyni.
2013. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen az exem. 1,5 évig vártam arra, hogy kapjak tőle egy csókot, majd közölte hoyg szeret de nem lehetünk együtt. Mégis kihúztunk így 10 hónapot.


17/L

2013. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen:) Amikor fél év után jöttem rá, hogy hazudott dolgokba:) fel sem fogtam először.. meg akartam halni :-)

meg persze volt pár beszólása is..

2013. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Volt.

De szerintem ez mindenkivel előfordult már.Biztos te is mondtál már olyat ami mélyen megbántotta azt a személyt aki épp tőled nem várta volna.Legtöbb esetben ezt a "sértő" észre sem veszi és szerinte ez nem volt olyan komoly dolog. Kinek mi a gyengepontja...

2013. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon igazad van.Csak ő ne hiszi el,hogy nem gondoltam komolyan,őrlődik,rágódik rajta.
2013. aug. 5. 16:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 hogy komolyan gondoltad -e, ha az ő lelkén áttiportál az okoktól függetlenül baromira fáj neki.Őt az nem fogja vigasztalni hogy " ne haragudj idegességemben mondtam" sem az " hogy nem gondoltam bele hogy ez téged bánthat" megtörtént és ennyi.
2013. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek?Ez egyébként kölcsönös volt,ő is mondott olyan dolgokat,de én hamarabb lenyugszom,és felejtek,ő viszont nem.
2013. aug. 5. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:

persze nem is egyszer...

aztán meg néztek mért lettem velük köcsög...

2013. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni hogy törődsz vele, szeretgeted és érezteted vele mennyire fontos neked.De arra nincs garancia hogy megbékél a sértésekkel.elfelejteni sosem fogja, kérdés az hogy tud -e vele (d) együtt élni.
2013. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincsen közel hozzám,ettől olyan nehéz ez.
2013. aug. 5. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!