Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem akaszt ki ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem akaszt ki ez a Conchita Wurst?

Figyelt kérdés
Meg ez az egész "hülye az, aki nem tolerálja a melegeket és a más embereket, akkor sem hogyha így jelennek meg" dolog?
2014. máj. 14. 06:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
engem magával a személlyel semmi problémám, éljen ahogy szeretne, az ő dolga. az viszont, hogy már a csapból is ő folyik eléggé irritáló
2014. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
11%
Engem leginkább az akaszt ki,hogy ez nyerte meg.Még a szám se volt olyan jó,a megjelenés meg egyenesen gusztustalan.. De hát ez az egész Eurovíziós dalverseny is már rég nem arról szól amiről kéne..
2014. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
11%
Szarkupacra szavaztak a népek,utána jött Hitler 33-ban...
2014. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
19%
Normál európai kinézettel ötödik se lehetett volna...
2014. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
9%
Engem is, de direkt így tervezték.
2014. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Kini :)) ***** válasza:
9%
de, engem is kiakaszt. Meg azok az emberek is, akik megnyerették vele az Euróvíziót :D
2014. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 annacica09 válasza:
18%
Nem csak téged!Nálunk az egész családot, sőt még a suliban a tanárokat is kiakasztotta!Nagyon gusztustalan egy ˝férfi-nő˝(?)! Szégyelheti magát a dal fesztivál
2014. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem akaszt ki, sőt, az interjúk alapján nagyon édes. :)

De jöhetek én akármilyen észérvekkel, akármilyen nyugodt hangnemben, mikor messziről süt, hogy itt mindenki az idegroham határvonalán egyensúlyozik és kapásból támad.

2014. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
75%

18-as:en is edesnek talälom öt:)!

A baj az,hogy sajnos eleg sok konzervativ untoleräns ember van,holott mär nem a közepkorban elünk!!!Azt hinne az ember,hogy a 21-ik szäzadban nyitottabb a tärsadalom,de sajnos meg ez värat magära.

Nekem nincs bajom se a melegekkel,se mäs nemzetisegü,börszinü,valläsu stb. emberekkel,amig valaki NORMÄLIS,EMBERSEGES,es nem arrogans.

2014. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
14%
Egy nem normális gyökér b*zi kis.... Nem csak téged akaszt ki.Szégyen h mik vannak. Ausztriának szerintem ez lett a szégyene képzeld el h mennyire röhöghetnek Ausztrián.
2014. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!