Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem akaszt ki ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem akaszt ki ez a Conchita Wurst?

Figyelt kérdés
Meg ez az egész "hülye az, aki nem tolerálja a melegeket és a más embereket, akkor sem hogyha így jelennek meg" dolog?
2014. máj. 14. 06:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
23%
#19-es!Mire lenne nyitott a társadalom?Erre??Aki ezt normálisnak találja,annak valami nagyon nincs rendben a fejével!Amúgy elszomorító,hogy a társadalom egy nagy része nyitott az ilyenre,külömben nem jutott volna be még a döntőbe sem.Nagyon elszomorító..
2014. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
#19-es, majd ha a te gyerekeid ilyenek lesznek, akkor beszéljél itt a tolerálásról :) Ezzel az egész műsorral csak kavarják a szart és a fiatal gyerekeknek meg torz példaképet adnak...Milyen hülye akarja, hogy 5-10 év múlva mindenhol ilyenek mászkáljanak?
2014. máj. 15. 16:40
 23/37 anonim ***** válasza:
80%

Mi történt? Miért vagytok ilyen idegesek? Dőljetek le egy órára vagy igyatok egy teát és nyugodjatok meg.

Erről beszéltem. Ha valaki kifejti a pozitív véleményét a témáról, akármilyen higgadt hangnemben teszi is, biztos, hogy az ellenlábasok részéről a felelet minimum egy virtuális késszúrás lesz. Miért akkora képtelenség egyszerűen csak beszélgetni, kulturált hangnemben vitatkozni, gyűlölködés nélkül kifejteni az álláspontunkat?

2014. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
9%

Nekem ez az álláspontom

[link]

2014. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
3%
24 es hát xDD kb nekem is :D
2014. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
49%

Hát már láttam sok mindent, de ez valami ocsmány. Mégsem lep meg. Értékválságban vagyunk, már huszonéve mondogatjuk. Az ma már kevés, hogy valaki jól énekel, más is kell, valami politikailag igen korrekt.

Lehetne ezt fokozni. Pl. legyen egy néger, zsidó és cigány felmenőkkel rendelkező transzvesztita, szakállas, természetesen, akinek egy nagy púp éktelenkedik a hátán. Énekeljen héberül mondjuk egy dalt a pedofil, meleg, tibeti pandákról. Biztos győzelem.

2014. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%
Gyönyörű. Minden dalának van mondanivalója ellentétben a mai divatzenékkel. Elég érzékeny vagyok.. Unbreakable című dala mindig segít a nehéz időkben. That's What I Am című dala kifejezi, hogy bárminek is születtünk, büszkének kell rá lennünk, mert hát ez vagyok én. =)) Rise Like a Phoenix című dala pedig egyszerűen hihetetlen. Csodálatos. Végig könnyeztem minden dalát, de főleg ezt mikor a dalfesztivál végén az "I" helyett "We"-t énekelt *oo* Egyébként utóbbi dala arról szól, hogy akárhogy is bánt meg valaki, nem szabad feladni, fel kell kelni mint a főnix! Nem azért szavaztam rá kétszer is mert meleg vagyok, hanem azért mert ilyen hanggal, ilyen mondanivalóval, ilyen tehetséggel, teljesen megérdemelte a győzelmet. A Divathomofób neonácik meg elvonulhatnak visszafoglalni Erdélyt, mert ez már a 21. század, és nem a középkor! Itt már mindenki szabad ember, mindenki az lehet, akinek valójában születik! Örülök hogy 10 pontot kapott Magyarországtól, a szavazatainknak köszönhetően! Hajrá Ausztria, hajrá Conchita, jövőre megyek Bécsbe Euróvízióra! ;DD 14/f (meleg.)
2014. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
29%

"That's What I Am című dala kifejezi, hogy bárminek is születtünk, büszkének kell rá lennünk, mert hát ez vagyok én. =))"


Ja. Csak nem mindegy ki mire büszke. Ő arra, hogy szakállas nő (?). Más meg másra. Hiába, kinek a pap, kinek a papné.


"Rise Like a Phoenix című dala pedig egyszerűen hihetetlen. Csodálatos. Végig könnyeztem minden dalát, de főleg ezt mikor a dalfesztivál végén az "I" helyett "We"-t énekelt *oo*"


I helyett We - t énekel. Dráma. Így már nagy "breakthrough" ahogy nyugatias műveltségű liberálisaink mondanák.


"A Divathomofób neonácik meg elvonulhatnak visszafoglalni Erdélyt, mert ez már a 21. század, és nem a középkor!"


Aha, tehát a demokraták toleranciája a melegekre és transzvesztitákra vonatkozik, a határon túli kisebbségekre már nem. Pl. a dél - tiroliakra sem? Mert őket az osztrákok számon tartják, pedig nem akarják visszafoglalni Bolzano - t, vagy Merano - t. Az az Ausztria, aki vesztesként tőlünk is kapott területeket Trianonban, és nyilván a nagyfokú autonómiát élvező finnországi svédek is a középkorban élnek. Szóval a hasonlat elhibázott.


"Itt már mindenki szabad ember, mindenki az lehet, akinek valójában születik! Örülök hogy 10 pontot kapott Magyarországtól, a szavazatainknak köszönhetően! Hajrá Ausztria, hajrá Conchita, jövőre megyek Bécsbe Euróvízióra! ;DD 14/f (meleg.)"


Szép új világ, sokat várhatunk a fiatalságtól azt látom.


39/f, családos, osztrák cégnél dolgozó, akinek rossz álmai lesznek egy szakállas p.csától.

2014. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
78%
26-os vagyok. Azt akartam először írni, hogy divathomofóbok elvonulhatnak anyjuk p*csájába, de aztán kultúráltabbank akartam tűnni annál hogy káromkodjak. Persze, hogy érdekel, de egyedül senki nem csinál nyarat, attól hogy reménykedünk benne hogy egyszer miénk lesz, arra igen kicsi az esély.. :(( És igen. Ha ő így érzi jól magát, akkor legyen rá büszke.
2014. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam. 27-es voltam. Meg most is vagyok
2014. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!