Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnét lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet megállapítani, hogy egy fiú CSAK barátkozni akar?!

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem, hogy többet akarnak, de aztán kiderül, hogy én értelmezem félre a jeleket....
2014. máj. 14. 07:50
 1/4 Provenance ***** válasza:

Szia! Ez azért ennél összetettebb, minden fiú más és más..

Milyen jelekre gondolsz? Ha tetszik egy fiú , és úgy érzed te is neki, csókold meg. Szerintem ennél gyorsabb, hatásosabb módszer nincs. Nem facebookon kell megbeszélni az ilyet. :)

2014. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez újdonság a századunkban, de újabban akkor is csak barátkozni akar, ha egyből a szexre tér, szexbe akar betárgyalni, konkrétan dugó partnert keres. Szex után akkor is vihogva mondja: "Hát én csak barátságot akartam és akarok továbbra is". Ez nagyon bunkó férfiatlan stílus, de sajnos létezik, mint a gerenctelenség rengeteg formája.
2014. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
onnan hogy egy fiu nem szokott nővel barátkozni mindig többet akar kivéve ha nem meleg kérdezd + ha az mondja meleg akkor el hiheted ha nem az akkor nagyon rád kattant mert bisztos jó csaj vagy én sem lennék különb csak hát én meg mondanám hogy mivan
2014. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell a francnak nekünk női barát.

Ha közeledik hozzád, simogat csókolgat hajt a szexre akkor nem csak haverkodni akar.

2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!