Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel csókolózol az x....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel csókolózol az x. randin, akkor már összejöttetek?

Figyelt kérdés
Vagy hogy nézik ezt? kérlek segítsetek, nem vagyok túl okos ebben a témában :D vagy esetleg tovább randiznak, csókolóznak amíg azt nem mondják ki, hogy járnak?! :D
2014. máj. 14. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
egy csók még nem jelenti azt, hogy jártok.
2014. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy csók azért több, mint egy baráti kézfogás. Többnyire az már minimum együtt járást jelent.
2014. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alterion válasza:
90%

Ki hogy nézi...

Ha valaki randizik mondjuk 20-szor az első csókig, akkor ott a csók jelenti azt hogy "összejöttek" (járnak).


Ha már az első randin csókolóznak, akkor az kevesebbet jelent. Lehet hogy mind a két fél számára a csók csak egy természetes dolog ami a randival jár. Az ilyeneknél akkor elvileg az első szex lesz az a dolog ami összeboronálja a két félt.


Ez a logikusabb szemszög, de ezt mindenki máshogy látja.


Tudod mi a legegyszerűbb(?) ... finoman és egyben egyenesen rákérdezni.

"Ne érts félre kérlek... a nézeteltérések elkerülése végedt szeretnék kérdezni valamit."

... És már fel is teheted a nagy kérdést.


Remélem tudtam segíteni.


Üdv

Altorien

2014. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem :(. Én pl már többször is lefeküdtem a jelenlegi "barátommal", de még mindig nem érzem az összetartozást... :(

(és mielőtt leribiztek, vszínű jóval idősebb vagyok a kérdezőnél, és ez a dolog mostmár engem is bánt)


Össze akkor jöttetek, egyrészt ha kimondjátok, másrészt meg ha rendszeresen találkoztok, vagy legalábbis naponta kommunkikáltok, szeretitek egymást, foglalkoztok egymással, stb.

2014. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Akkor is egy k. vagy utolsó...

Első randin elcsattan az első csók és onnantól számítva együtt vagytok.

Randizni azzal mész el, akivel össze akarsz jönni. Ha jól sikerül a randi akkor lesz csók és onnantól egy pár vagytok.

Az hogy itt riherongyok osszák az észt, az egy dolog.

2014. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én verziómban igen, onnantól egy pár vagyunk. Nem állok le megkérdezni a másoktól, hogy "ööö akkor mi most együtt vagyunk?" :D
2014. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6! Nem ismersz, ne minősíts!! Nem első randin feküdtem le vele, meg nem is első csóknál! Minden esetre jó neked, hogy akivel megcsókoljátok egymást, abból garantáltan évekig tartó szerelem lesz...


#5

2014. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!