Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak tőle valamit?

Figyelt kérdés
Beszélgetek körülbelül másfél honapja egy nálam egy-két évvel idősebb fiúval. Nagyon sokat hülyülünk CS 1.6-on is meg skypeon is. Úgy éreztem, hogy egyre jobban szeretek vele lenni, és minden nap vártam, hogy beszélhessünk. Elmondtam neki, hogy mit "érzek" és erre nem reagált sehogy.. Persze azóta is beszélünk, csak nem tudom, hogy várjak e a csodára, vagy hagyjam a fenébe..? Barátnőm és haverom szerint van nála esélyem, csak picit félénk a srác..:/ Szerintetek mit csináljak? Várjak, vagy lèpjek rajta túl?.. Előre is köszönöm szépen a vàlaszaitokat c(:

#fiú #lány #tetszik #lépjek túl
2014. máj. 14. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ne várj senkitől semmi jót és nem ér csalódás.
2014. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2014. máj. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!