Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék érvényesülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koaxk Ábel kérdése:

Hogyan tudnék érvényesülni?

Figyelt kérdés
Nemrégiben elvégeztem egy OKJ-s guminő felfújó tanfolyamot. Szeretnék a szakmámban elhelyezkedni, hogyan találhatnék olyan munkahelyet, ahol megbecsülnek, és tisztességes bérezés mellett, fújhatnám napi 8-ban?

2014. máj. 14. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, őszinte leszek veled ebben a gazdasági helyzetben sajnos sehogy. :S
2014. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rossz irányban képeztem magam?


A családban már van egy szopóálarc varró, gondoltam, hogy az a szakma telített, meg unokatestvérem feketeöves dildo kezelő. :\ Nem tudom, direkt képeztem magam, hogy legyen belőlem valaki, és tessék...

2014. máj. 14. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre, ott biztos érvényesülhetsz:D
2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a vibrátorgépészetre mentél volna
2014. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pfujj milyen permanens gumiíze lehet a szádnak :D
2014. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!