Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik női korosztálynál tud...

Melyik női korosztálynál tud legjobban érvényesülni (szexuális téren is) egy gátlásos önbizalom hiányos férfi?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
80+
2014. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40+ akkor már elfogadóbbak ha te is az vagy:D
2014. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Körülbelül egyik sem...
2014. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiknel se szerintem, az onbizalom hiany miatt. Vagy a pszichologus csajok, ha extreme eset vagy :)
2014. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos. Hát, ezek nem valami bíztató válaszok, de legalább őszinték. Nekem eleve lehetőségem sincsen "érvényesülni", mert ahhoz ismerkedni kéne, azt pedig nincsen hol sajnos, meg nem is merek kezdeményezni, nyilvánvalóan a kérdésben szereplő ok miatt.
2014. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy férfi erős és magabiztos, tudatában van minden tettének.


Egy igazi férfi birtokolja a szükséges fizikai erőt és a "belső" erőt. Erejénél fogva ki tud cserélni egy kereket, fel tud emelni egy nőt a földről. Az erő segít neki, hogy eltaszítsa a csalódottságot, az elutasítást és a negativitást. Az erő által meg tudja tartani a hitét, belső pozitivitását és mindig igazat beszél. Egy férfi nem beszél mellé. Egy férfi irányítja gondolatait és tetteit, ily módon a végzetét, sorsát is irányítja. Célokat tűz ki, és azokat el is éri. Egy férfi büszke férfiasságára és szereti azt.

2014. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!