Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a srácot. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a srácot. Mit akarhat?

Figyelt kérdés

csak hogy értsétek 7 éve vagyunk barátok és osztálytársak de az utobbi időben nyomul meg feltekeny meg ilyenek...

a nyomulás alatt az értem hogy megfogta a kezem amikor fáztam meg belefeküdt az ölembe meg olyan is volt hogy elvette a telefonom és lefeküdt a kanapéra (az osztályomba van egy) én meg hogy elvegyem a telómat ráfegüdtem és megölelt nem engedte hogy elmenjek...

a feltekenkedése viszont rosszabb mert ha egy fiu akár a legjobb haverja hozzám ér vagy megölel rögtön oda jön és elkezd vele beszélgetni...

néha meg bunko velem nem tudom miért csak az a baj hogy nem tudom mit akarhat eléggé ismerem de nem tudok kiigazodni rajta és nem értem ezt az egész helyzetet.

ja és 14/L vagyok ö meg 13/F

bocsi a helyesirásért


2014. máj. 14. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, és nem tudja, hogyan kell megfelelően kimutatni.

Te akarnál tőle bármit is?

Akárhogy is legyen, azt hiszem beszélned kell vele és elmondani neki, hogy hogyan viselkedjen úgy, hogy az veled is rendben legyen.

Gondolom nem beszéltél még vele.

2014. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki,ebben a korban a fiúkban érik a női vágy :)
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"érik" :D
2014. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tetszel neki és azért viselkedik ilyen furcsán :)

ezek ilyen játékos közeledések.

2014. máj. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!