Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartotok esélyesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szotyistészta kérdése:

Mennyire tartotok esélyesnek egy tanár-diák kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt hiszem borzalmasan beleszerettem egy tanárba a sulimban. Sajnos nem tanít engem... de így is sikerült már vele egy párszor beszélnem. 2 éve végzett a főiskolán, azóta tanít nálunk. Fiatal korához képest szigorú(nak akar látszani), de amikor velem beszél mindig mosolyog, és érdekli amit mondok. Múltkor eltört az ujjam, és kérdezte hogy törtem el.. aztán később is beszéltünk, hogy hogy vagyok. Ha a folyosón találkozunk és köszönünk egymásnak mindig mosolyog rám :) Ha meghallja a hangom, akkor meg odafordul. Lehet csak én látok bele dolgokat, de szerintetek mennyi esély van erre?

(Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyien akartok meggyőzni, hogy felejtsem el. Vélemények érdekelnek, és tapasztalatok :) ) Köszi!

17/L



2014. máj. 14. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert kirúghatják érte a tanárt, ha kiderül
2014. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, de ha tényleg érdeklődik irántad, akkor csak az iskola befejezése után közeledj hozzá. :)
2014. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha ezek lennének annak a jelei, hogy érdekled a tanárt, akkor belém az összes tanárom szerelmes volt... Ez nem esélyes.
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
kirúgás+pedofília felejtsd el. szia
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nem pedo. de kirúgnák.
2014. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
DT 50 nem tudja mit jelent a pedofília.
2014. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sok esély nincsen rá, de ha esetleg mégis benne lenne ő is, komolyabban érdeklődne irántad, akkor tényleg csak miután elballagtál és megvolt a bankett is.
2014. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
neeeee, még egy ilyen kérdés, és nemtudom mit csinálok...
2014. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem személyes tapasztalom van a témával kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy esély mindenre van (már hallottam olyan emberről, akinek összejött a dolog), de ne képzelj bele túl sokat. A legtöbb tanár igyekszik kedvesen és segítőkészen viselkedni a diákjaival, neki ez a munkája. Az én esetem eléggé rosszul sült el, ezért nem nagyon tudok pozitív dolgot mondani, de próbáld meg reálisan nézni a viselkedését. Lehet csak egyszerűen szimpatikus vagy neki, mint ember. Én nem akarlak meggyőzni, hogy felejtsd el (nekem se megy), de ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor ne éld bele magad, amíg bizonytalan a helyzet. 18/L
2014. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!