Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam egy lányt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy lányt akinek tetszem?

Figyelt kérdés

Buliban találkoztunk majd raírtam facebookon és ő is megismerne..

Öööö és hogyan tovabb? Mit lehet kérdezni hogy ne legyen idegesítő meg olyan vallatós? Hogy lehetne beszélgetést kezdeményezni?

18/F


2014. máj. 14. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sínen van az ügy, mint József Attila. találkozzatok élőben, kérdezd az életéről
2014. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez milyen kbaszott morbid poén:D
2014. máj. 14. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Csefy, te hülye tahó!
2014. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd meg valahova vagy valamire, amit te szeretsz. Ha bejön neki, ha nem, akkor máris tudsz róla valamit, és te tudsz mesélni róla, illetve kérdezni róla. Ez lehet étterem, mozi vagy valamilyen tevékenység. Remélhetőleg első talira nem valami extrém, mint mondjuk Paintball vagy disznóölés.
2014. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam elhívas előtt kicsit beszélgetek vele de téma híján ez bukta..
2014. máj. 15. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Némá, Csefi, elemedbe vagy!!! Meg van már a diploma? :)


Ahhogy akarod. Csak kerüld az ex témát, kivéve, ha ő veti fel, és kisírja magát a válladon.

2014. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!