Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a fiúk, akiknek tetszem, hónapokig kerülgetnek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kerültem a koleszba. Az exem állítása szerint szecskaavató (október) óta nézegetett, mégis csak januárban szólított meg.

Van egy másik fiú, szintén a koliból, aki pedig állítólag december óta szemezget velem komolyabban, de csak egy pár hete próbálkozott.

A legelső barátommal is már két éve ismertük egymást, amikor végre történt valami.


Nem értem, miért van ez. Gondoltam már arra is, hogy nem is tetszek nekik annyira, csak ilyen végső lehetőség vagyok, ha nem jön össze senki más. Vagy ez hülyeség? Egyáltalán az, hogy ennyit várnak "jó" vagy "rossz" dolognak tudható be?



#fiú #vár #kerülget
2014. máj. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ront ajtóstól a házba...
2014. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy jól nézel ki és tököt kell növeszteni hozzád, mert nagy falat vagy.
2014. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
koliban nem barátnőt szoktak keresni a fiúk... szerintem csak te jöttél a sorban...
2014. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy csak szimplán önbizalom hiány áll a dolgok mögött, bátorságot gyűjtenek.Amúgyis minden ember tart az elutasítástól.
2014. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Én is pont erre gondoltam először, csak akkor nem értem, hogy kolin kívül is miért ilyenek a fiúk. A legelső barátom sem volt koleszos. Amielőtt (és közben is) vele jártam is szinte kivétel nélkül minden fiú, aki bepróbálkozott ugyanez az eset volt...

2014. máj. 9. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem te vagy a legjobb csaj az ismerősi körében.. Felállít egy sorrendet és megy végig rajta.. ilyen világot élünk..
2014. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


"Nagy kár", hogy azóta kiderült, egyik esetben sem ez állt a háttérben... :D

2015. aug. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!