Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha legyőzöm a pasimat szkander...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legyőzöm a pasimat szkanderben, akkor az azt jelenti, hogy erősebb vagyok nála?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen.
2014. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy engedett, de ha tényleg te vagy az erősebb, az már gáz kategória :D
2014. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem vagy te is egy "szakállas nő"? :D
2014. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hagyta magát. Mi is szoktunk birkózni a párommal meg hasonlók. Hát én sem fogom le gépelni :-) én is hagyom magam neki. Úgy hogy erőlködjön kicsit hogy érezze meg küzd velem de aztán általában ő "nyer" :-)
2014. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pedig direkt kérem tőle, hogy nem csináljon ilyet, hogy hagyja magát. Ettől még lehet, hogy igazatok van, hogy ennek ellenére mégis hagyta.


És nem vagyok szakállas nő :P

2014. máj. 14. 23:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazából én sem vagyok olyan gyenge, és hasonló súlyúak is vagyunk, ezért kételkedtem, hogy lehet-e.
2014. máj. 15. 00:01
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi a francért akarnak a nők szkanderezni a férfival? Mi ez a baromság? Az exem is folyamatosan akart, nem értem...
2014. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt jelenti, hogy aranyos és hagyott nyerni
2014. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én biztos vagyok benne, hogy csak hagyott nyerni! az azonos tömeg nem jelent semmit mert egy férfi izomzata normál esetben akkor is erősebb, ez genetika. jófej akart lenni :)
2014. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem, ez azt jelenti hogy vagy hagyott nyerni, vagy ha tényleg sportszerűen nyomtad le, akkor jobb vagy szkanderban.
2022. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!