Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagyon nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagyon nagyon sok lányok?

Figyelt kérdés
Sírnak,hogy nincs senkijük és örökre egyedül maradnak,aztán posztolgatják fb-re is,hogy nekik ezek az agyongyúrt,tökéletes testű,tetovált,jóképű,gazdag,népszerű pasik kellenek meg "itt kezdődik a férfi",a normális fiúkat pedig magasról lesz_rják és akkor sem jönnének össze egy magamfajtával,ha kényszerítenék őket.Szóval ha barátnőt akar magának az ember,akkor ki kell gyúrnia magát,na de nem ilyen hobbi szinten!hogy hetente 3x lejárok és megedzek minden izomcsoportot és rendesen kajálok NEM!Olyan,aki szinte 0-24 ott ül és milligrammra pontosan kiszámolt étrendje van és persze gazdag,menő cuccokban járhat.A többi leprás a csajok szemében.
2014. máj. 14. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdődik a szokásos maszlag.
2014. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudni de mindenhonnan ez jön, ha nem tűnt volna fel.

Ott az Old spice reklám ami egyenesen a pofádba nyomja azt, hogy ők férfiak mi pedig egy darab szar.

Amúgy fingjuk sincs arról hol kezdődik egy férfi, még ők maguk sem nőként gondolkodnak hanem hülye lányként. Ha visszagondolok, 16 évesen nekem is ő volt az álomnőm.

[link]

2014. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt neveli beléjük a média.

Bár én eddig csak az 'érzelmes' típusú kiírásokkal találkoztam eddig a fészen.

2014. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem azért nem néznek semmibe, mert nem vagy eléggé kigyúrt meg menő, hanem mert hisztizel, mint egy kis pisis. Mert ez igenis hiszti és egy férfi nem csinál ilyet.


Amúgy vicces, hogy "trainingislife" a neved és ilyen kérdést teszel fel...

2014. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noydra ***** válasza:

:D

Az ilyenek mint te, járnak ki utcára? Szoktál látni párokat? Szerinted minden csaj kanja ki van gyúrva?

Ha ezekre őszintén válaszoltál, utánna pofázhatod a hülyeségedet tovább. Bár értelme már nem lesz.

2014. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen kigyúrt ismerősöm sincs, pedig dolgoztam már jó pár helyen, elmúltam 30, mégsem találkoztam össze egyetlen kigyúrt férfival sem.
2014. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kinek mi a kigyurt...en szinte csak ilyen fiukat latok manapsag itt az egyetemen
2014. máj. 15. 00:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fordítok: Brühühü

Kb ennyit tudtam kihámozni a kiírásból. Amúgy mindenki azt vesz észre amit akar, aki kicsit nyitottabb szemmel jár az látja hogy nem csak tökélestes tesű párocskák mászkálnak az utcán, az egyetemi campusokon meg pláne.

kérdező, neked meg nem barátnő kellene hanem egy kis önbecsülés, hogy mindezt magadért tedd, amíg a lányok képzelt igényihez igazítod magad meg az értékrended, saját magad alázod meg alacsonytod le.

Btw a normális mindenkinek mást jelent, szerintem sok mindent el lehet mondani az itt rinyáló fiúcskákról de a "normális" jelző nem szerepel köztük.

2014. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha majd nem a divatcicákra hajtasz, akkor majd nem kell úgy kinézni, mint egy divatpasinak. Keress normális csajokat..
2014. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!