Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen érzés a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

Mikor meglátom nagyon ideges leszek, és mindig rá gondolok.

Nagyon nehéz elmagyarázni hogy mit érzek..

Nincs étvágyam, egyre többet foglalkozok azzal hogy jól nézek ki stb.


De ő ezt nem tudja hogy igy érzek, nem is szabadna megtudnia mert tudom hogy nem tudná viszonozni.. ha kellenék neki akkor valószínűleg csak "arra".

Mással is volt már ez??

Nem tudom mit csináljak..

16/l



2014. máj. 15. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Aranyom, nem vagyunk lélek-doktorok. Ez így morbidan szólva azt is jelentheti, hogy félsz tőle, csak meg akarsz felelni neki.
2014. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ,ez étvágytalanság
2014. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jah. Majd elmùlik :)

Egyébként egy probat megérne. Mit veszithetsz??

2014. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Igen, minden kiscsaj belezúg első látásra a suli legmenőbb, minden lányt megdugó csávójába.
2014. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Mellesleg ő nem a suli legmenőbb fiúja.

2014. máj. 15. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább idegesség, félelem, hogy nem talán nem tetszel a fiúnak, aki neked tetszik. Persze vonzalom is, mert ha nem vonzódnál hozzá, nem görcsölnél rá ennyire.


Igen, volt ez így velem sokszor tizenévesen, mikor megismertem egy-egy jóképű, menő srácot.

De ez még azért még így, ebben a formában nem a nagybetűs szerelem. :)

2014. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ahogy írták előttem: egy próbát azért megér. Ki tudja, mi alakulhat ki még ebből...
2014. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. máj. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!