Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szemezés tényleg jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemezés tényleg jelenthet utálatot is?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon olyan hozzászólásokat a témával kapcsolatban, hogy biztos azért szemez veled, mert utál. Ha magamból indulok ki, akkor én pl próbálom elkerülni és rá se nézni arra akit nem bírok, főleg nem szemezek vele. Valaki esetleg tapasztalat??

2014. máj. 15. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentheti, hogy meg akar ölni. De csak egy szimpla utálat miatt nem fog szemezni veled.
2014. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha így néz rád, lehet hogy utál :D

2014. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tetszel neki. Utálatot nem jelent soha egy szemezés. Tapasztalat. 23/l
2014. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2es: nem így néz rám, akkor talán nem utál :DD
2014. máj. 15. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha utálattal néz rád, akkor valószínűleg utál, ha nem akkor nem. :D

Én is inkább kerülöm azt akit nem bírok, főleg ha ellenkező nemű.

2014. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!