Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy 17 éves fiúval és teljesen belehabarodtam .A nővéreim ismerik és sokat meséltek róla. Neki nem hiszem hogy feltűntem mert igazából nem tett semmi lépést hogy jobban megisnerjen. Én nem akarok kezdeményezni mert azt lehet hogy nyomulásnak venné... Csak rá tudok gondolni de lehet hogy jobb lenne ha elfelejteném, de nem tudom hogy hogyan... Tehetetlennek érzem magam... Hogy felejtsem òt el? Még képeket is gyűjtök róla és az adatlapját nézem folyton.. Ez már beteges tudom de csak sajnos akaratom ellenére sem tudok mit csinálni.. Kérlek segítsetek ha tudtok valami jó módszert...
2014. máj. 15. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy estél bele,hogy személyesen nem is ismered. A külseje,s a hallottak fogtak meg téged,de ez még a felszín, ennél a srác sokkal másabb is lehet. Úgy,hogy ő téged nem keres,talán nem is tudja,hogy létezel, elég nehéz. Szerintem, ilyen korban nagy a korkülönbségetek. A srácot a vele korú csajok érdekelhetik. Neked el kellene felejtened,ami persze nehéz. Szokj le az adatlap nézegetésről. Foglald el magad mással,s kérd meg,hogy ne áradozzanak róla neked. A negatív oldalát nem ismered,így legyen ez is egy korlát talán. Töröld a képeket róla mindenképpen. Hallgass zenét,vmi pozitívat. Nagyjából tudom mit érzel,hasonló cipőben voltam,bár én ismertem személyesen is az embert. Lehet nem egyik napról a másikra,de jönni fog vki aki kiveri a fejedből.
2014. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!