Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből azt a borzalmas csókot amit átéltem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undormány volt, tudom, hogy ez szemétség (nem is mondtam senkinek), de felfordul a gyomrom, ha visszagondolok. Komolyan mondom lelki traumám van. Mintha olyannak "adtam volna oda magam", aki nem érdemel meg, vagy nem is tudom. Volt már isteni, átlagos, rossz csókban is részem, de ez valami katasztrófa volt. A srác leharapta a fél fejem, ráadásul borzasztóan nyálas volt, hatalmasak a fogai és élesek, ha ránézek azóta hánynom kell. Mit csináljak ezzel??!! Azóta írogat nekem, de nem akarom, úristen, nem akarok hozzáérni. Így érzem magam. Nektek vol már ilyen "élményetek"? :S 17L
2014. máj. 5. 22:38
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi a francért tettem ilyet?? Miért??? :((((
2014. máj. 5. 22:39
 2/29 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik, az idő kereke nem áll meg egy ilyen kicsiny baromság miatt.


De ha nagyon javítani akarsz rajta akkor segíts szegény srácon hogy más lányokkal ne történhessen hasonló.

2014. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Minek ribiskedsz, ha utána meg trauma? Olcsó húsnak szar vásárlója akad.
2014. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
jaaaj királykisasszony, kakás lett a vécepapír?
2014. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Remélem minél előbb el tudom felejteni. Akkora szerencsétlennek érzem magam... És megint eszembe jutott.. Miért vagyok ennyire vizuális típus :(
2014. máj. 5. 22:40
 6/29 A kérdező kommentje:
Soha többé nem csókolózom senkivel!!! Senki ne nyúljon a számhoz.. Tudom, hogy ribi vagyok, lemondok erről az életmódról és apáca leszek, úgyis szűz vagyok még.
2014. máj. 5. 22:41
 7/29 anonim ***** válasza:
nem hazudtál a korodról? kb 12 lehetsz.
2014. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem, 17 vagyok csak későn érő.
2014. máj. 5. 22:42
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Azok után amiket ide leírtál:

1.: Senki nem veszi be hogy szűz vagy.

2.: Biztos nem leszel apáca mert ahhoz irtózatosan gyenge vagy.

3.: Pár nap és elfelejted.

2014. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Általában nem hiszik el az emberek, de tényleg szűz vagyok. És ahogy elnézem most magam, az is maradok. Ha egy nagyon rossz csók ennyire megviselt, mi lesz ha átélek egy nagyon rossz szexet?
2014. máj. 5. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!