Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiknek bejövök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek bejövök, nem azt mondják helyes hanem, hogy szėp vagyok. Miėrt?

Figyelt kérdés
Lehet azėrt mert,gyerekes az arcom?

2014. máj. 15. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak nincs megfelelő szókincsük, hogy használják a helyes szót... esetleg nem tudják, hogy a férfiakat inkább így illik illetni. Butusok.
2014. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szoval azt mondod, hogy alpári buta lányoknál probálkozom?:/:)


Nem, nem azok.

2014. máj. 15. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Pl mert ők így használják?

Én is szoktam a barátomra azt mondani, hogy szép.

2014. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak még nem tudod, hogy azok. :D
2014. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár mondjuk az írásodból kihámozva, te sem lehetsz bent a felső 10 ezerben. Nem pénzügyileg, hanem értelmileg. Vagy csak a helyesírás nem megy?
2014. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szép arcú, testű lehetne.

Simán csak szép...pff nem tudom, ezt nem akkor mondják, amikor tetszel nekik, hanem oltásból, viccből...

2014. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miėrt kötözködsz he?: D


Ja...sosem volt jo a helyesirásom.

2014. máj. 15. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én a nyomoronc vagyok. ^^
2014. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6.Dehogy!
2014. máj. 15. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Én simán tudnék olyan férfiakat mondani akik szerintem szépek. Az, hogy helyes elég tág fogalom. A legtöbb pasi helyes. De a szép már ritkább. Nálam az azt jelenti, hogy van benne valami különleges valami festői amitől jó benne gyönyörködni. És ez nem azt jelenti, hogy gyerekes az arca hanem inkább azt, hogy karakteres. Például valaki már akkor helyes ha szép szeme van de ha mellé egy gyönyörű arccsontozat is társul na az a pasi bizony szép.
2014. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!