Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok egy része lerondáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok egy része lerondáz és kigúnyol, míg a másik részük például magától rámír, hogy helyes vagyok, akkor az mit jelent? Én most akor csúnya vagy helyes vagyok, mit mondjak, ha valaki kérdezi?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezték már tőled, hogy csúnya vagy, vagy helyes? :D
2012. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok, ami az egyiknek szép, a másiknak csúnya. Kérdezni meg senki nem fogja.
2012. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az, hogy helyes valaki emberfüggő ki mit mond. Valakinek a nagydarab férfi a helyes, valakinek csak a vékony szálkásak jönnek be, de ha arra gondolsz, h általában a lányok mit gondolnak rólad, akkor kérdezz meg egy olyan lányt, akivel régóta barátok vagytok és csak baráti szemmel tudtok egymásra nézni, ő meg mondja az igazat.

Nyugodtan írj rám, ha van valami kérdésed még :)

2012. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe. Csúnya vagy, vagy helyes? Mert vak gondolom biztosan nem. Vagy egy másik módszer: Ha a szép lányok rondának tartanak, és a csúnyák mondanak helyesnek, akkor ronda vagy. Ha a szép lányoknak is tetszel, akkor helyes.
2012. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos utolsó, épp ez a fura, megint csak ellentmondás, én magamat csúnyának tartom, de néha helyesnek látom a tükörben és ennél is ijesztőbb, hogy a szép lányoknál is volt már nem is egy szép lány, aki utánam fordult az utcán vagy végig engem bámult buszon, míg volt olyan szép lány, aki lerondázott. Ezért is vagyok kétségek között.
2012. nov. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!