Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreznétek a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek a srác helyében? Csak vonzalom vagy több?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a nyáron ismertem meg, mikor nyaralni voltam. Kb. 150km-re lakik tőlem. Aztán facebook-on dumáltunk, elhívott magához. Már a nyáron egyértelmű volt a vonzalom köztünk, és nem bírtam ki, hogy ne menjek el hozzá. Persze tudtam, hogy a vége az lesz, hogy lefekszünk. Így is lett. Aztán még egyszer elmentem hozzá. Rengeteget beszélgettünk, hülyültünk. Amikor vele voltam, tényleg olyan volt, mintha együtt lettünk volna. Most megint elhívott magához.

Persze én már teljesen beleestem, már az első találkozáskor éreztem, hogy igen, ő teljesen fullos számomra. Szerintetek érezhet többet irántam? Vagy csak szex az egész?

Tisztában vagyok vele, hogy semmi értelme nem lenne (nem vagyok a távkapcsolatok híve) és hogy kb. sosem lenne belőle semmi komoly kapcsolat. De azért belül mégis érdekel, hogy mit érezhet.



2014. máj. 15. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Te is leírtad a választ.
2014. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Vagy csak szex az egész"
2014. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legalább akkor ő menne :P

De menj csak, neki ingyen dugás :) Majd megunod egyszer talán...

2014. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így jár, aki idő nap előtt lefekszik mással. Értékét veszti.
2014. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, igen. Ez egy érdekes helyzet. Írta valaki, hogy ingyen menet a srácnak, illetve könnyen odadobtad magad. Én szeretem a könnyűvérű nőket, de ha valakit elhívok magamhoz, esetleg vacsorázni viszem az már egy kicsit komolyabb dolog, így nem akkora tragédia, ha nem fekszik le velem az első alkalommal. Mert, ha megtörténik valóban értékét veszti valamennyire... Aztán persze hónapokat se várnék rá.

Talán tényleg menjen el ő hozzád, egy sima dugásért én nem utaznék 150 kilómétert.

2014. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mondd meg neki, hogy most jöjjön ő... Ha nem képes 150 km-t utazni egy dugiért, akkor megette a fene az egészet.


Kérdés, hogy te mit szeretnél?

Ha csak dugipajtit, akkor hajrá, ha komoly kapcsolatot, akkor felejtsd el

2014. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából nekem most tökéletes így, hogy csak szex és ennyi. Nem szeretném lekötni magam :) Bulizni akarok, szórakozni. Lesz még időm rendes kapcsolatra, de előtte szeretném kiélni magam. Úgy vagyok vele, hogy inkább most, mint később 2 gyerek mellett. :)

Amúgy 17 vagyok.

2014. máj. 16. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha.. most kiéled magad és utána egy kiélt r..anc leszel. Gondolkodj már! Ha most vagy 17. Tegyük fel, hogy ideális esetben 25 éves korodra találsz egy olyan fiút akit szeretnél és 27 éves korodra lesz gyereked. 30-ra kettő. Még mindig fiatalnak számítasz. Még 50 éves korodig egész jól nézel ki. Innentől számolva több, mint 30 év. Te 1-2 év alatt akarod kiélni magad? És a maradék időben mit csinálsz? Kártyázol a pasiddal vagy kiprbóbáltok valami "újat" amit már 100x és már rohadtul nem fog izgalomba hozni semmi és majd nem tudod az okát. Neked így jó? Nekem igen.
2014. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!