Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le a kollégámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a kollégámat úgy, hogy közben jóban maradjunk?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, gyakornokoskodom egy marketinges cégnél. Valamiért mindig jobban kijöttem a férfiakkal, a munkahelyemen is rögtön összebarátkoztam pár sráccal. A betanulási időszak alatt egy 40 felé közeledő pasi rengeteget segített, se kutyája, se macskája, jól elbeszélgettünk mindenről. Egy ideje érzem rajta, hogy többet érez puszta szimpátiánál, pedig tudja, hogy vőlegényem van. Mit csináljak? Le kéne koptatnom, mert már a csajok felől is érzem az ellenszenvet, nem akarom, hogy megromoljon velük a kapcsolatom. Viszont ez a pasas meg tudna fúrni rendesen, jóban akarok vele maradni, mert jófej egyébként, nem is szeretném bántani. Hogyan lehetne ezt szépen, humánusan elintézni?

2014. máj. 16. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha normalis a pasi,akkor szimplan elfogadja,ha elmondod neki,hogy eddig es ne tovabb.. Ha nem 100%-os ,akkor pedig nincs ra jo modszer,mindenkeppen sertodes lesz.
2014. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vőlegényed van, b@$zod. Nem ért a szóból?
2014. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jó fej, nem haragszik meg, ha tisztességes és őszinte vagy vele, ha szemét, hízelgéssel sem remélhetsz tőle semmi jót.
2014. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már ha többről van szó, mint érzelmekről, amiket nem ő irányít.
2014. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kifelejtettem. Azért is kellemetlen ez az egész szitu, mert mindenféle ürüggyel felhívogat vagy írogat nekem, a vőlegényemnek is feltűnt már. Nem akarok féltékenységi jelenetet, szóval miatta is ciki.
2014. máj. 16. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én figyelmeztetném a helyedben a vőlegényedet, hogy talán lesz egy zaklatód, és egy ideig vele vetetném fel a telefont, ha a pasi hív.
2014. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!