Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit akar tolem? en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tolem? en beleszerettem. :/

Figyelt kérdés

sziasztok!

Van egy fiu akit Nemregota ismerek , de nagyon kedvelem nem sokszor talalkozunk ,sot eleg ritkan.par hete osszefutottunk egy parkba es odajott beszelgettunk kicsit aztan ugy adodott h kerte h oleljem meg,olelkezdtunk es ereztem h felall neki szoval elhuzodtam

aztan folyton kerte h megegyszer stb,, megfogta a seggem meg ilyenek es direkt elvitt olyan helyre ahol.senki sincs..most akkor dugni akar csak? am azt mondta.kedvel 15/L



2014. máj. 14. 23:01
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
szépen kérlek, 15 évesen inkább tanulj. Nem kötözködésből. A kérdés miatt kérem. Komolyan.
2014. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Farka hajtja

2. Kicsi vagy még ehhez, szerintem ne foglalkozz ezzel.

2014. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tudom es tanulok is rendesen!

de csak azert kerdeztem mert mindig ezen gondolkozok es rola is sokat. :( csak tudni szerettem.volna :( amugy o is 15

2014. máj. 14. 23:13
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
találsz majd időben egy tisztességes fiút. Ez sztem nem az.
2014. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hath azert koszi de utana jarok a dolognak. puszi joejt !
2014. máj. 14. 23:20
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
csak ésszel. neked is
2014. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na szoval ti ugye tapasztaltabbak vagytok :) ma lattam mert mentem a kis hugomert a suliba es o is ment a hugaert es annyi volt h neztem igy felszemmel es egeszvegig nezett ... es amikor raneztem akkor el nezett masfele ...de azt nem ertem miert nem koszont...akk most ezit jelent? valamit egyaltalan? mert ma pontot teszek a vegere a dolognak es elfelejtem
2014. máj. 15. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:

elég könnyen adod magad :D gyanús hogy nem egy hűséges típus de tegyél próbát

F20

2014. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hath nem.az h konnyen adom magam:D csak nagyon tetszik,, vagyis mar ugymond szeretetet erzek iranta..mi csajok sztem ilyenek vagyunk
2014. máj. 15. 20:23
 10/10 A kérdező kommentje:
es am egyszer azt is mondta h szeret Velem lenni.. ez azt Jelenti h szeret,?
2014. máj. 15. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!