Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki vagy csak spontán gyökér a fiú?

Figyelt kérdés

szóval van egy fiú, akivel már 10. éve osztálytársak vagyunk, régen nagyon tetszett nekem (6.ig), amit meg is tudott, mondjuk akkor amikor már nem volt szimpi (8.ba), 9.be barátokként indultunk neki a giminek, ezért elég sok bizalmas dolgot el is mondtam neki, neki akkor volt barátnője, nekem nem volt senkim, na hát ez 10.re megváltozott egy kicsit, miután ö szakított a csajjal, én pedig összejöttem egy fiúval, vele 4 és fél hónapig jártunk, utána meg egy másik fiúval másfél hónapig volt egy kapcsolatom, ez a második kapcsolat elég csúfosan ért véget, ezt is megbeszéltem ezzel a fiúval, meg egyébként konkrétan mindent megbeszéltünk egymással és ez nem csak úgy értendő, hogy én elmondtam neki mindent, hanem ő is nekem, nemrégiben azonban amikor szakítottam a második barátommal kezdtek megváltozni a dolgok, folyton kritizálta az exeimet, meg az olyan fiúkat akikről tudta, hogy szoktam velük beszélgetni (tényleg csak beszélgetés semmi több, ő mégis többnek látta ezt), meg rendszeresen sértegetett engem is, ami viszont még ennél is rosszabb volt, hogy az egykor bizalmasan elmondott infokat szétkürtölte mindenkinek, szóval most már szinte az egész osztály tud rólam majdnem mindent, ráadásul múltkor ballagáson, elkezdtek azzal szórakozni a fiúk, hogy ki akarták kapcsolni a melltartómat és ő is benne volt, + nemrég odaültettek mellé egy fiút (mögöttem ülnek) és ő mondta, hogy az a srác akiről eleve szó van olyat mondott neki, hogy fizetne nekem 2000 Ft-ot ha megmutatnám neki a mellem, én őt elküldtem a pi**ába, akkor egy ideig békén is hagyott, de most tegnap voltunk osztályszinten Pesten az Operettbe, de a busz nem a színház előtt rakott ki minket, hanem egy kicsit messzebb onnan, a tanár pedig elengedett minket egy fél órára, előtte én megbeszéltem egy fiúval egy találkozót az Operett előttre, de nem találtam oda színházhoz, ezért azt mondta, hogy odajön ő az Oktogonhoz, találkoztunk is, és tök éhes voltam, úgyhogy mondtam a srácnak, hogy menjünk el kajálni, ő meg mondta, hogy tud a közelbe egy jó gyrososat, el is indultunk és egy 5 perc múlva feltűnt, hogy követ minket a szóban forgó osztálytársam, egyszer mi megálltunk, mert beleléptem egy hatalmas tócsába és tiszta víz lett a szépcipőm, akkor beelőzött minket osztálytársam, és amikor elmentünk mellette, elkezdett nekem pofázni, hogy nem erre a van, az operett, meg, hogy vissza kéne menni, én meg mondtam, hogy tudom, nem is oda indultunk, aztán meg elkezdte mondani, hogy ki ez a csöves akivel mentem, én meg akkor beoltottam rendesen és el is ment, utána viszont az előadás közbeni szünetben odajött hozzám és én meg elkezdtem vele veszekedni, hogy mit képzel ő magáról, ő meg azt mondta, hogy én olyan naiv vagyok és nem akarta, hogy hülyeséget csináljak, aztán meg még visszafele úton ki is beszélt engem, de konkrétan olyan hangosan, hogy az egész busz hallotta, azóta nem találkoztunk, de egyszerűen most nem tudom hova tenni ezt a dolgot

szerintetek?



2014. máj. 16. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tettél valamit ellene?
2014. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óvodás.
2014. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 mármint nem-e ártottam neki vagy az ellen nem tettem-e semmit amit csinál?
2014. máj. 16. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ovi?
2014. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát kb.

de ez most miii?

2014. máj. 16. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Túl sokat töröd rajta a fejed.


Ha meg olyan típus aki kipletykálja a bizalmas dolgokat ne hidd h megváltozik pont miattad. Ha véletlen összejönnétek, aztán összevesztek, akkor is szétkürtöli a dolgokat amik addig történtek vagy mi?


Szerintem a fiú nem érett meg hozzád, hagyd csak had koslasson utánad és kritizáljon ha nincs jobb dolga, de Te ne foglalkozz vele, érezze hogy le van szarva..


Egyébként h ennyit foglalkozol vele, következtethetek arra h nekedis fontos vmilyen szinten (a fiú)? :)


Sok Sikert! :DDD

2014. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 olyan szinten fontos, hogy eddig a barátomnak tartottam...
2014. máj. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!