Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ebben a helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben a helyzetben mit lehet tenni? 16/L

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy az osztálytársamba beleszerettem. EZt elmondta neki is és úgy tűnt hogy ő is szeret. Aztán valamiért megeggyeztünk hogy csak barátok legyünk... Nem akartam problémát vagy elveszíteni a barátságát így efogadtam a dolgot. Viszont az iránta érzett szerelem nem múlt el.. Nem tudom hogy ez szerelem vagy sem de nincs nap hogy ne gondolnák rá és minedn éjjel róla álmodom már hónapok óta... Amikor nincs velem nagyon hiányzik a mosolya és a hangja és az hogy lássam.. Csak látni szeretném.. A hétvégék nélküle nagyon lasssan és rosszul telnek el..

A lényeg ezek után barátok maradtunk. Viszont már vagy 2 hete nagyon megváltozott. Nemtudom mennyire számít mert lehet hogy én rontottam el, sőt biztos mert minden nap ráírtam mert hiányzott... nem akrtam zaklatni vagy valami és nem nyomultam és ha ráírtam csak a háziról beszélgettünk.. lehet hogy sok volt ez neki vagy nem tudom..egy ideje már nem ír.. [mert volt hogy ő írt rám] és olyan mintha kerülne.. nem merek rá kérdezni hogy mi a baja mert nem akarom nehéz helyzetbe hozni őt se és magamat se szeretném lejáratni..igaz most egy kicsit újra olyan mintha kozeledni próbálna de nem akarom félre érteni.. úgy dontottem hogy ezért egy kicsit kerülom.. Szerintetek most mit tegyek? nagyon szeretem de jó otlet az ha kerülom? vagy ti mit tennétek a helyembe? bocsi amiért hosszú lett és sok a helyesírási hiba.. a segítséget előre is koszonom..



2014. máj. 16. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és mondd el amit érzel iránta! :)
2014. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak nem szeretném lejáratni magamat.. de azért köszi a tanácsod :) akinek még van valami jó ötlete annak a tanácsára számítok
2014. máj. 17. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki, hogy "Jaj XY, remélem nincs semmi baj, nem bántottalak meg. Ha zavarlak, szólj és nem írogatok, de így nem tudom, mi a baj, miért nem írsz, eléggé megváltoztál, én így látom, de bocsi, ha nem így van." Vagy valami hasonlót. Erre biztosan ír valamit, valószínűleg leírja, hogy mit gondol és érez.:)
2014. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazad van... koszi.. még johetnek
2014. máj. 18. 19:18
 5/5 A kérdező kommentje:
még johetnek a hasznos tanácsok
2014. máj. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!