Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az exemmel két éve szakítottunk, és most csak azért tartja velem a kapcsolatot, mert szexuális kapcsolatot szeretne velem létesíteni, de amúgy nem érdeklem őt, csak ez miatt szeretne velem jóban lenni. De ennek ellenére még a mai napig nagyon sokszor megbánt, és leszól engem és a mostani barátomat, akivel már egy jó ideje együtt vagyunk. És nagyon sokszor emlegeti azt is, hogy mit szeretne tőlem és megpróbálja elhitetni velem, hogy össze jöhetnénk meg ilyenek... de én ezt már nem tudom neki elhinni, mert már nem igazán tudok benne bízni, de kötődöm még valamilyen szinten hozzá és ezzel próbál befolyásolni. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Előre is köszönöm!


2014. ápr. 23. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
van barátod és az exeden agyalsz??? és nem tudol dönteni ?:O nem vagy te kicsit döntésképtelen?
2014. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem tudok dönteni, csak nem tudom kezelni a helyzetet, egyáltalán, hogy mit mondjak az exemnek, vagy hogy hogyan utasítsam vissza?
2014. ápr. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!