Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkielégítésnél szúró fájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítésnél szúró fájdalom, miért van ez?

Figyelt kérdés

Egy ideig még megy a behatolás de utána nagyon szúró fájdalmat érzek és nem bírok tovább haladni. Pedig még csak nem is vagyok száraz egyáltalán és a körmöm is tövig le van vágva így az nem okoz gondot...

16/L



2014. máj. 17. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem élvezésnél van hasonló érzés ! 26/f szúró fajdalom.
2014. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az akerdes mennyire dugsz fel magadnak valamit..na es mit? Amugymar elveszitetted a szuzessegedet? Nem az a baj hogy meg szuz vagy es feszul a vaginad es azert szur valami?
2014. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen még szűz vagyok. az ujjammal szoktam és úgy a háromnegyedéig megy és akkor kezdem el érezni... :/
2014. máj. 17. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Na akkor tudod a magyarazatot..meg nem szakad fel a szuzhartya es attol van ez a kellemetlen erzes...varnod kell mig feherlovon megjo az fiatalember aki erre lessz hivatott az eletedben hogy erre legyen rendeltetve es attori a szuzhartyadat...vagy te egy vibratorral vagy mu penisszel felcsigazod magad es ha nagyon nedves vagy bedugod aztan ha fajni is fog mint sokszor az elso behatolas verzessel jar de tul leszel a tuzkeresztsegen..aztan uatnna lehet buntetlenul vaginazni es maszturbalni..amig fiu oda be nem teszi addig nem lehetsz terhes..aztan meg csak 16 vagy az sem ok a sietsegre.. ra ersz.. de ha mar sexszualkais izgalmnaid es ingereid vannak ami termeszetes piszkalhatod magad csak persze ovatossan....sok sikert es kellemes perceket.

jaj segitenek attorni de hat az mar nem ide tartozo kerdes volt ....az ido neked dolgozik eljon a napja es megtalalod aki majd kedves lessz veled es megerto es azzal jol fogod magad erezni ha a megfeleot valasztod .

2014. máj. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!