Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vér volt és most apró szúró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vér volt és most apró szúró fájdalom. Ez mi?

Figyelt kérdés
pettingeltem a barátommal és nem volt túl jó... Mintha túl mégre nyúlt volna fel de az újja azért nem olyan hosszú... Mikor kihúzta az ujját csupa vér volt! Megijedtem eléggé mert nem éreztem h kidörzsölt volna... Ink h túl mély és nem tudom mintha belül mindenemet megmozgatta volna nem volt jó és azóta eltelt 3 nap és most belül kb ott szúró féjdalmam van! Nagyon apró de picit meijedtem valaki tudna segíten? Miez?
2012. dec. 5. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 12?
2012. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
januárban 17....
2012. dec. 5. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
szűz vagy? mondjuk gondolom
2012. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen az vagyok :) és (1 éve vagyok együtt a barátommal)
2012. dec. 5. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

lehetséges, sőt valószínű, hogy átszakította a szűzhártyádat

mennyire volt csupa vér az ujja? menstruáltál akkor vagy akkortájt megjöhetett?

2012. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KB 1-2 hét múlva jön meg és nem hinném h a szüzhártyám meg lenne :( tornázok és lovagolok is :) hát 2 ujja volt benne és az csupa vér volt de utána nem nagyon volt
2012. dec. 5. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, már nem vagy szűz. :)
2012. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!