Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kigyúrt testtel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kigyúrt testtel nagyobb esélyem lenne a lányoknál? 22/F

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozom már lányoknál, de valamiért egy lány sem szeretett még viszont engem, igazából észre sem vettek, vagy csak én nem láttam a jeleiket, de már nagyon el vagyok keseredve, hogy senki sem szeret, pedig én már nagyon sok lányt tudtam volna szeretni.


Nagyon fáj, hogy senki sem viszonozza az érzéseimet és mindig egyedül vagyok, pedig már nagyon szeretnék egy normális barátnőt.


Úgy döntöttem kigyúrom magam annyira, amennyire csak tudom minél rövidebb idő alatt, hátha történik valami csoda és végre engem is észrevesznek a lányok és szeretni fognak.


Miért nem kellek nektek lányok? :(


2011. dec. 25. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Nem azért kell edzeni, mert tetszeni akarsz a csajoknak, hanem mert normális akarsz lenni.
2011. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

nem hiszem h ez segítene


bár ha ettől az önbizalmad nagyobb lesz lehet mégis segítene


most nem tudsz képet küldeni magadról?

csak hátha tudunk tanácsot adni h min kéne változtatni

2011. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
a duma fontosabb.. olyan pálcika kockáknak van olyan nőjük, hogy csak nézek jobbra balra. Nem ezen múlik.
2011. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, igazából önbizalmam mínúszban van már jó ideje és remélem, nagyobb karokkal erőt kapok az ismerkedéshez
2011. dec. 25. 18:46
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Határozottan igen. A külső a legfontosabb a lányoknak.
2011. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

P90X-et próbáld ki, keres, rá töltsd le.

újévben nekikezdek, és szétgyúrom magam, aztán mek úszásra, ott hátha megtetszek vkinek:P Már tetszettem pár lánynak de ennyi. le lettem mindig koptatva, szal gyúrok még.

F18

2011. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

A válasz egyértelműen igen. Nem firtatom tovább, nincs miért. A nőknek esztétikusabb a kocka has.


Hajrá ;)



21F

2011. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 mus musculus ***** válasza:
Nálam pl. még rontana is az esélyeiden, taszít a töménytelen mennyiségű izom. A 63%-os meg b*ssza meg magát, neki aztán bárhogy magyarázhat, bizonyíthat az ember, örökkön-örökké ragaszkodni fog a saját hülyeségéhez és vehemens hangnemben fújni is fogja azt folyton-folyvást.
2011. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19:28 Ti is ugyanúgy ragaszkodtok ahhoz a hazugsághoz/tévhithez (kinél mi), h nektek a belső a fontosabb. Csak éppen az nem igaz :P
2011. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha te elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy, hidd el, hogy lesznek ilyen lányok is! Én alulról verdesem a normális testtömegindex határait, szemüveges vagyok, csóró és mégis jobbnál jobb nőim vannak. A személyiség nagyon sokat számít! Nem tagadom, vannak olyan nők, akiknek a külső az elsődleges, de a legtöbbnél csak egy minimum-igényszintnek kell megfelelni (kb megfelelő ápoltság + feltűnő deformitás hiánya), és onnantól szabad a pálya, hogy az agyaddal bűvöld el. :) Szerintem jobb esélyeid vannak, ha a gyúrásra szánt időd a személyiséged és a műveltséged fejlesztésére használod fel. Mert önbizalomhiányos testépítőként ugyanúgy problémáid lesznek az ismerkedéssel.
2011. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!