Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na fiúk! Melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na fiúk! Melyik lányt választanátok? Vagy lányok ti melyik alakot választanátok?

Figyelt kérdés

A vékonyt vagy a szintén vékony de izmost lányt? Csak kíváncsiság. Korosztályt is írhatok ha gondoljátok.

[link]


2014. máj. 17. 16:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.


Nekem Ő kell!

[link]


(BTW a legtöbb izmos lány csúnya... Nagyon kevés van közülük aki tényleg szép. Szóval alap esetben a te általad linkelt képek esetében az elsőt választanám.)


24F

2014. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az 1.-t.
2014. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát a képre összpontosítva mondanám hogy a jobb oldali izmos lány. A gond inkább hogy az egyik kevés a másik meg már sok. De amúgy mellékesen sosem alak miatt szokásom választani valakit, és láttam nem egy lányt akit a vékonyság tett pont esztétikussá míg valakit a vaskossága. De amúgy ha mindkettő ugyanaz a lány tényleg akkor ügyes munka :D
2014. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mindkettő jöhet, ha a személyiségűk klappol az enyémmel.
2014. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
második
2014. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2014. máj. 19. 15:54
 17/26 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen kérdéseket amikor az egyén a tömegre hallgat azaz akarja követni, minden ki egy EGYÉN s nem a tömegnek kell megfelelni hanem önmagadnak!


Az is tévhit, hogy az ember közösségi lény, nem az, csak bele van kényszerítve és az is tévhit, hogy egyedinek lenni rossz mert félnek tőled, csak az fél az egyeditől aki nem ismeri illetve aki gáz belülről/ értékrendileg!


Te is olyan leszel mint az összes többi, hajrá, hallgass csak a "gyakori kérdések" olvasóira/válasz íróira minden ismertség nélkül, hisz így csinálták az őseink is kb: a 95% ennek az oldalnak még a 100 IQ -t se érik el, miből gondolom?


-válaszok, érvelések ha van akkor gyenge ha nincs akkor azért, megfogalmazások, helyesírás, dologra való rálátás hiánya...áh, sokat rizsázom,...

,

Te b3na, magadnak akarj meg felelni ne másnak - másoknak, milyen élet az ahol másoknak felel meg az ember?!

2014. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ezzel azt akartam kideríteni, hogy melyik korosztály milyen szemmel nézi a nőket.

Pl egy 12-14 éves belelát-e abba, hogy a vékonyabb nőnek már majd nem kilátszik a bordája tiszta csontváz,nem érnek össze a combjai (ami amúgy egészségtelen, de ha egyszer ez a divat...) nincs valami sok izma stb. stb.

Vagy azt látja, hogy hű, de vékony én is ilyen akarok lenni és akkor majd tuti bejövök a srácoknak. Vajon melyik végletbe tartoznak. Vagy, hogy a legtöbb fiú melyiket részesíti előnyben. Mi a véleményük, vajon melyik Lleányzó jön be nekik. Igen, egyébként én is hiányoltam az érveléseket (persze, volt aki szépen leírta, és meg is magyarázta. Mondjuk hozzáteszem a kérdésemben nem volt benne, hogy magyarázzák meg... na mind egy).

Tehát nekem ez egy kicsit olyan mintha azt hinnéd, hogy kiraktam két képet és amelyiket többen mondják olyan leszek, és akkor majd megfelelek a "társadalomnak". Pedig nem feltétlenül. Am a többi dolgon amit írtál, hogy pl: " Az ember nem is társas lény csak bele van kényszerítve" azt tök érdekes ezen ég nem is gondolkoztam... :D Na jó bocsánat a "mini regényért" csak kiszít felidegesített, hogy egyből le kell bénázni... :)

2014. máj. 20. 15:18
 19/26 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibák miatt meg elnézést igyekeztem, de még is becsúszott egy pár... :(
2014. máj. 20. 15:20
 20/26 anonim ***** válasza:

Magadról mutass képet megmondom, hogy mi állna jól NEKED, szerintem,ja és megint szerintem: az utolsó előtti válaszodból az is lejött, hogy akarsz magaddal kezdeni valamit :)


De ha szégyenlős vagy akkor mind, hogy mennyire építed ki a pocakodat!


Még egy bölcsesség: egy NŐNEK A LÁBAI LEGYENEK ERŐSEK, hogy a FÉRFIT KITUDJA ELÉGÍTENI!


Szerintem mind a kettő has forma jó csak az a nem mind'1, hogy kinek melyik van futónak ne legyen az első...

2014. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!