Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha nem csokóztam még? 15/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 11:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

a 10-esnek nagyon igaza van :D


szerintem sem ciki, en sem csokoloztam meg pedig 17 vagyok.

2014. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

A 10-es egy hülye! Nyilván lúzer és csak áltatja magát ezzel a maszlaggal! Meg másokat is csak megvezet! Legalább ne hirdetné ezt a hülyeséget...

Normális emberek idejében átesnek ezeken a dolgokon! A kérdezőben is jogosan merül fel a kérdés, hiszen valós, egészséges vágyon alapszik! 14-16 évesen diákszerelmek köttetnek vagy legalább próbálkoznak a párkapcsolattal a tinik, meg amúgy is reális elvárás már az élettől egy forró csók, a következő években pedig a többi. Különben csak becsavarodnak az emberek, ha ilyen marhák szerinti életet élnek, mint a 10-es! És soha sem lesz teljes, boldog életük megfelelő alap(egészséges tapasztalatok, élmények) nélkül!

2014. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 13as

koszonom, a maganeletem jol megvan, 15 eves koromban mar volt baratnom es most, 10 evvel kesobb menyasszonyom

edesanyam 30 eves koraban hazasodott, mert a falujaban a venasszonyok mondogattak, hogy "mikor megy mar ferjhez?"... edesanyam es edesapam hazassaga... nem egy mintahazassag... megerte?


ertelmezd amszot:"ciki"

a szo jelentese annyi, hogy masok a te dolgaidrol mondanak negativ velemenyt

ertelmezd a szot: "maganelet"

A szo jelentese annyi, hogy csak es kizarolag a te erzelmeiden alapulo dolgok, amik soran meghatarozod kit engedsz kkzel magadhoz


A ketto nehezen osszeegyeztetheto...

manapsag meg mindig el a sztereotipia, hogy egy nonek szulnie KELL... aki nem teszi, az venlany, onzo, csak a penz erdekli, stb.... es ha pl nem szereti a gyerekeket? Legyen rossz anya csak azert mert szulonek KELL lennie, a tarsadalom miatt?


ime a tarsadalom kudarca! Hangosan hirdessuk, hogy legy egyeniseg es ne engedj masok elvarasainak, kozben kigunyoljuk azt, aki nem ugy gondolkodik ahogy mi, es nem tudta le meghatarozott korban azt, amint szerintunk le kellett volna tudni...

2014. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Ki a fasz.t érdekelsz utolsó?? Amúgy a 13-as mellet vagyok én 14 évesen csókolóztam először egy 17 éves lánnyal. Szerintem pedig pont most van az ideje hogy elveszitsd a csókszüzességed.
2014. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Akkor van ideje, amikor van ra megfelelo partner, nem akkor amikor eleri azt a kort, amikor masok is csinaljak...

38%os, te talan nem, de en nem vagyok birka aki csak az elotte levot koveti... ember vagyok! Gondolkodom! Es nincs belolem meg egy, ugyhogy a sajat eletemet en elem!

Csok szuzesseg, Jezusom! te vegre a gondolkodas-szuzessegedet veszithetned el... epp itt az ideje...

2014. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
nem és ne is siesd el... csak akkor lesz igazi élmény ha azzal a sráccal csinálod akit tényleg szeretsz és ő is téged
2014. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%
velem hamar megtanulnád:P
2014. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!