Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már harmadszor csalódtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már harmadszor csalódtam nagyon nagyot ki lehet ezt bírni egyedül?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Sose volt senkim de 3 pasiban kellett csalódnom. Mindenki azt hiszi, hogy nekem ez meg se kottyan. Úgy csinálok mintha nem zavarna senkinek se beszélek arról, hogy mit érzek. Évekkel ezelőtti dolgok is még bántanak. Nincs akivel megbeszélhetném. Eddig most a legdurvább fel lehet ezt dolgozni egyedül?
2014. máj. 18. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy egyedül dolgozd fel! Én is csalódtam már párszor a nőkben, de ha nem szeretném elmondani a környezetemnek a bánatom, akkor fellépek a netre és valami dühöngő fórumba beleírom a gondjaimat. Lehet hülyének gondolnak, de legalább elmondom valahol és kibeszélem magamból. Utána megnyugszok.:D Az a legrosszabb, ha magadban tartod a bánatod! Meséld el mi a baj, akár itt is!
2014. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan ugyan ezt tudnám leírni én is.

Csalódtam már éppen eleget, bántottak már éppen elegen érzelmileg. Mindegyikük azt hitte, hogy jól van, majd megoldja, majd elmúlik, kibírja... de ennek a részleteibe nem gondoltak bele...

A gondjaimról én sem beszélek, senkinek fogalma sincs, hogy mennyi minden bánt. Mindenki azt hiszi, hogy boldog vagyok, pedig totál nincs így.


Egyedül, hogy lehet feldolgozni? Jó kérdés, gyanítom sehogy.


23/F

2014. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
:/
2014. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És nem gondolod, hogy ha már 3x csalódnod kellett akkor egy icipicit te is hibás lehetsz? Te is elronthattál, elsiethettél valamit? Vagy csak gyermeki szíved dobogott túl hamar?
2014. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogyan sikerült csalódnod 3 pasiban is, ha eddig még sosem volt senkid?

Ez megint ilyen retikül gondolat az elképzelt világodról?

2014. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez nem szerelmi bánat és nem a pasikban való csalódás. Sokkal inkább magamban csalódtam.
2014. máj. 18. 17:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen mert vak voltál és naiv.

Noss, ezekből csak tanulsz, és még csak 19 éves vagy, minél többet élsz meg annál több tapasztalatot szerzel, és néha talán másképp fogsz gondolkodni.


de....ha szerelmes leszel akkor megint vak leszel és megint ráb***aszhatsz ha nem látsz

2014. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Sose volt senkim de 3 pasiban kellett csalódnom."


És akkor miért nem azt írod 19 évesen az érettségi (remélhetőleg) után?

És most hogy erre a logikai bukfencre valaki rávilágitott egy mondaton belül rövidre vágtad a dolgot és már nem is pasikban hanem magadban csalódtál.

Tehát akkor ez már gyakorlatilag egy új téma, cime: '3x csalódtam magamban, hogy lehet ezt kibirni?'

2014. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
háátutolsó...most visszaolvasva én sem értem teljesen mi is akkor a baja :)
2014. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
privibe irj rám és messéld ell a problémádat részletesebben.
2014. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!